TworzymyGłos Regionu

Wiktor Zborowski we Wschowie. Relacja wideo

Piątek, 08 grudnia 2017 o 21:30, aktualizacja Poniedziałek, 18 grudnia 2017 o 16:32, autor: 2 4829
Wiktor Zborowski we Wschowie. Relacja wideo

Dzisiaj we Wschowie gościł aktor bez trudu rozpoznawalny w całej Polsce - Wiktor Zborowski. Okazją do spotkania była projekcja filmu "Pokot" Agnieszki Holland. 

Po zakończonej projekcji przez ponad godzinę Wiktor Zborowski opowiadał o kulisach pracy przy filmie, ale i szczegółach dotyczących całego swojego artystycznego dorobku. Na koniec spełnił marzenie Tomasza Szwarca i pasował go na rycerza. Spotkanie obyło się w ramach cyklu "Spotkania z filmowcami" organizowanego przez Stowarzyszenie Twórcze Horyzonty. Była to już trzecia tej jesieni okazja do rozmowy z twórcami filmów. Mecenasem wydarzenia jest Bank Spółdzielczy we Wschowie, wsparcia udzieliła również gmina Wschowa. Zapraszamy do galerii zdjęć i relacji wideo.

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~.
10.12.2017 12:25

Pani Grażyna klasa, bardzo mi się podobało ?

avatar
~Widz
11.12.2017 11:05

Nie ujmując Panu Wiktorowi oczywiście Pani Grażyna była THE BEST - jej przygotowanie, wspaniała polszczyzna, kultura - BRAWO !!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl