TworzymyGłos Regionu

Wielkie serce na plastikowe nakrętki w Jędrzychowicach [ZDJĘCIA]

Środa, 23 września 2020 o 10:35, autor: 3 907
Wielkie serce na plastikowe nakrętki w Jędrzychowicach [ZDJĘCIA]

W centralnym punkcie miejscowości Jędrzychowice ustawione zostało „wielkie” serce na plastikowe nakrętki. Do tego czerwonego pojemnika w kształcie serca zbierane będą plastikowe nakrętki, a dochód z ich sprzedaży  przeznaczony zostanie na cel charytatywny – pomoc mieszkańcowi Jędrzychowic Panu Piotrowi Jurczakowi, który uległ poważnemu wypadkowi.

Pomysłodawcą i inicjatorem tej akcji jest nasz radny Pan Krystian Śladewski, na którego prośbę nieodpłatnie to „wielkie” serce z metalowej konstrukcji wykonała firma MULTI-POL Tomasz Kachel z Małych Drzewiec przy współpracy z: Krzysztofem Barańskim z Dębowej Łęki – piaskowanie oraz OLIMAL Kamil Skopiński z Dębowej Łęki - malowanie, transport Pan Adrian Jamrożek, pomoc i zaangażowanie Pan Seweryn Kuczkowiak.

Dzięki wymienionym osobom, firmom i ich pracownikom powstało miejsce, gdzie każdy kto zbiera nakrętki, będzie mógł je dostarczyć, wspierając tym osoby potrzebujące. Mamy nadzieję, że wspólnie szybko zapełnimy serce, wrzucając do pojemnika swoją cegiełkę i będziemy mogli wszyscy pomóc Panu Piotrowi.

Mieszkańcy gminy już wielokrotnie pokazali swoją ofiarność. Zachęcamy więc wszystkich do uczestnictwa w tej wspaniałej inicjatywie – wszak wszyscy jesteśmy nakręceni na pomaganie!

Serdeczne podziękowania składam radnemu Krystianowi Śladewskiemu oraz wszystkim osobom zaangażowanym w realizację tej wspaniałej inicjatywy i cieszę się, że na terenie naszej gminy powstał pierwszy kosz w kształcie serca na plastikowe nakrętki, które ma wymiar charytatywny i także przysłuży się środowisku – mówi Burmistrz Jolanta Wielgus.

(Gmina Szlichtyngowa)

REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Obywatel
23.09.2020 18:58

Brawo dla pana Krystiana. I wiecie co nie chodzi o to, że wszyscy radni mają.takie rzeczy robić. Ale by niektórzy chociaż się zamkneli i nie szkodzili. Nic nie zrobią oprócz brania diety i obgadywania.

avatar
~,,,
26.09.2020 10:04

...niektórzy robia swoje i się nie chwalą,ale na szczęście efekty widać.

avatar
~o !do Obywatela
30.09.2020 14:46

Nie pisz "zamknęli się" to brzydko.To szlachetny cel,ale nie znaczy żeby tak się wypowiadać.Radni w całej gminie starają się wspołpracować /chociaż nie wszyscy/,A czy p.Burmistrz również innym z osobna będzie dziękowała za pracę,czy tylko wybranym?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl