TworzymyGłos Regionu

Brak prądu. Gdzie i kiedy? (AKTUALIZACJA)

Środa, 20 października 2021 o 10:29, aktualizacja Środa, 20 października 2021 o 10:31, autor: 14 34867
Brak prądu. Gdzie i kiedy? (AKTUALIZACJA)

Czy w powiecie wschowskim jest prąd? Kiedy i gdzie nastąpi planowane wyłączenie energii elektrycznej w powiecie wschowskim? Kiedy wróci prąd we Wschowie, Sławie, Szlichtyngowej? Informacje pochodzą ze stron operatorów: Enea, Energa oraz informacji publikowanych przez Starostwo Powiatowe we Wschowie. Artykuł jest aktualizowany.


Obszar Sława
w dniach: 2021-10-22,
w godzinach: 22 paź 08:00 - 22 paź 11:00
miejscowości Krążkowo 55 do 64d, 72 do 84, 97 do 101,
działki 193/2, 279/1, 279/4


Obszar Sława
w dniach: 2021-10-25,
w godzinach: 25 paź 09:00 - 25 paź 14:00
miejscowości Bagno 1, 9 do 29, Polanica 1

Źródło: Powiat Wschowski, Enea Operator, Energa Operator.

REKLAMA

Komentarze (14)

avatar

avatar
~Dość tego
10.02.2021 11:32

Przyjeżdżam do wschowy raz w tygodniu i za każdym razem muszę od nowa programować wszystkie zegary itd. Czy w tym państwie zacznie w końcu coś normalnie funkcjonować? Czy trzeba energetykę pozwać do sądu?

avatar
~do powyżej
25.02.2021 12:44

Przyjeżdżaj co drugi tydzień, będziesz miał mniej roboty.

avatar
~Średniowiecze
10.02.2021 13:20

Sasin obiecał, że podwyżek prądu nie będzie, ale poszedł o krok dalej- to prądu nie będzie. Bangladesz

avatar
~KK
25.02.2021 09:06

A żaden z Was nie wpadł na to, że na osiedlu robią nowe przyłącza do zakupionych działek i wyłączenia prądu są niezbędne. Życzę więcej empatii.

avatar
~Ogarnijcie się
12.04.2021 16:59

Dzień z prądem dniem straconym. Co za kraj?

avatar
~arek
29.05.2021 23:15

co z oswietleniem w Buczynie? od miesiaca panuje ciemnosc,zaden wlodarz gminy sie nie interesuje,ani droga,dziurawa,ani obkaszaniem pobocza,

avatar
~spacer
09.09.2021 23:25

i poseł RP tam biega i nie widzi tego????

avatar
~Co to ma być?
04.07.2021 12:03

W żadnym europejskim cywilizowanym kraju nie ma czegoś takiego jak planowane wyłączenie prądu. Zdarzają się awarie, ale o tym zaraz trąbią media jako coś niebywałego. Gdzie my żyjemy?

avatar
~Co Ty im możesz......?
05.07.2021 08:42

Jak zauważyłeś to ich stary nowy prezes nie żyje Twoim, Naszym problemem z prądem, Totalnymi podwyżkami w Kraju tylko ma problem z """" Syndromem Tłustych Kotów" w pisie, partii Ziobro i Gowina !!!!. Co tak taki twój problem z wyłączaniem- włączanie prądu !!!!. Przyjdzie kampania wyborcza i przyjadą do Naszej Wschowy ich posłowie to Ci-Nam kolejnych programów, a la "łady" na starych fundamentach poopowiadają !!!!!. A w tle mamy podwyżkę tego prądu, której nie miało być wg ich obiecanek z ostatnie kampanii ich prezydenta !!!!!. I CO ......?.

avatar
~Pj
07.07.2021 13:03

Głupoty piszesz. Jeśli muszą robić nowe przyłącza lub konserwacje to muszą zaplanować wyłącznie.I to w każdym kraju europejskim. Czy może mają czekać na awarię żeby wtedy to zrobić? Dobrze że informują. Jak by nie informowali to byś narzekał że nic o tym nie wiesz.

avatar
~Daniel
05.10.2021 20:00

Nie podoba Ci się w tym kraju to po co ciągle wracasz.

avatar
~.Autor.
08.07.2021 08:17

To jeszcze coś zróbcie z oświetleniem ul. Działkowej, bo zapala się o 23

avatar
~Aneta
02.08.2021 17:13

Wystarczy kable puścić pod ziemią tak jak u sąsiadów

avatar
~Pomniejszy
06.08.2021 11:55

"Wystarczy kable puścić pod ziemią..." a przyłącza do nich same się będą robiły.