TworzymyGłos Regionu

Nie będzie prądu. 29 listopada - 6 grudnia (AKTUALIZACJA)

Poniedziałek, 29 listopada 2021 o 10:30, aktualizacja Poniedziałek, 29 listopada 2021 o 12:30, autor: 14 41076
Nie będzie prądu. 29 listopada - 6 grudnia (AKTUALIZACJA)

Nie ma prądu?! Kiedy i gdzie nastąpi planowane wyłączenie energii elektrycznej w powiecie wschowskim? Kiedy wróci prąd we Wschowie, Sławie, Szlichtyngowej? Informacje pochodzą ze stron operatorów: Enea, Energa oraz informacji publikowanych przez Starostwo Powiatowe we Wschowie. Artykuł jest aktualizowany.


Obszar Wschowa
w dniach: 2021-11-29,
w godzinach: 29 lis 07:30 - 29 lis 16:30
Wschowa ul. Szwedzka działki nr 2331/2 do 4 i 6, 2341/8 i 8,
2342/2.


Obszar Wschowa
w dniach: 2021-12-06,
w godzinach: 6 gru 07:30 - 6 gru 17:30
Wschowa ul. Kamienna nr 3, 3a; ul. Podgórna - cała ulica (oprócz nr 2); ul. Polna nr 8, 8A, nr 10 do 13A, nr 14 do 39A, 40, 41, nr 42 do 66, polski związek łowiecki, uprawa grzybów; oświetlenie uliczne.


Obszar Wschowa
w dniach: 2021-12-06,
w godzinach: 6 gru 08:30 - 6 gru 11:30
gm. Wschowa: Lgiń nr 49 do 53, 55, 56, 57 - b. gospodarcze, nr 61 do 64, nr 65, 66, 67, 68, nr 69 do 80, kościół, remiza OSP, świetlica, działki nr 48/4, 316/30, 347, 349/3, 362/4, 369/3, 5 i 6, 375/3, 375/5, 382/1, 385/1, 447, 483/3, 495/25, 450/1, 519, 522, 599, 600.

Źródło: Powiat Wschowski, Enea Operator, Energa Operator.

REKLAMA

Komentarze (14)

avatar

avatar
~Dość tego
10.02.2021 11:32

Przyjeżdżam do wschowy raz w tygodniu i za każdym razem muszę od nowa programować wszystkie zegary itd. Czy w tym państwie zacznie w końcu coś normalnie funkcjonować? Czy trzeba energetykę pozwać do sądu?

avatar
~do powyżej
25.02.2021 12:44

Przyjeżdżaj co drugi tydzień, będziesz miał mniej roboty.

avatar
~Średniowiecze
10.02.2021 13:20

Sasin obiecał, że podwyżek prądu nie będzie, ale poszedł o krok dalej- to prądu nie będzie. Bangladesz

avatar
~KK
25.02.2021 09:06

A żaden z Was nie wpadł na to, że na osiedlu robią nowe przyłącza do zakupionych działek i wyłączenia prądu są niezbędne. Życzę więcej empatii.

avatar
~Ogarnijcie się
12.04.2021 16:59

Dzień z prądem dniem straconym. Co za kraj?

avatar
~arek
29.05.2021 23:15

co z oswietleniem w Buczynie? od miesiaca panuje ciemnosc,zaden wlodarz gminy sie nie interesuje,ani droga,dziurawa,ani obkaszaniem pobocza,

avatar
~spacer
09.09.2021 23:25

i poseł RP tam biega i nie widzi tego????

avatar
~Co to ma być?
04.07.2021 12:03

W żadnym europejskim cywilizowanym kraju nie ma czegoś takiego jak planowane wyłączenie prądu. Zdarzają się awarie, ale o tym zaraz trąbią media jako coś niebywałego. Gdzie my żyjemy?

avatar
~Co Ty im możesz......?
05.07.2021 08:42

Jak zauważyłeś to ich stary nowy prezes nie żyje Twoim, Naszym problemem z prądem, Totalnymi podwyżkami w Kraju tylko ma problem z """" Syndromem Tłustych Kotów" w pisie, partii Ziobro i Gowina !!!!. Co tak taki twój problem z wyłączaniem- włączanie prądu !!!!. Przyjdzie kampania wyborcza i przyjadą do Naszej Wschowy ich posłowie to Ci-Nam kolejnych programów, a la "łady" na starych fundamentach poopowiadają !!!!!. A w tle mamy podwyżkę tego prądu, której nie miało być wg ich obiecanek z ostatnie kampanii ich prezydenta !!!!!. I CO ......?.

avatar
~Pj
07.07.2021 13:03

Głupoty piszesz. Jeśli muszą robić nowe przyłącza lub konserwacje to muszą zaplanować wyłącznie.I to w każdym kraju europejskim. Czy może mają czekać na awarię żeby wtedy to zrobić? Dobrze że informują. Jak by nie informowali to byś narzekał że nic o tym nie wiesz.

avatar
~Daniel
05.10.2021 20:00

Nie podoba Ci się w tym kraju to po co ciągle wracasz.

avatar
~.Autor.
08.07.2021 08:17

To jeszcze coś zróbcie z oświetleniem ul. Działkowej, bo zapala się o 23

avatar
~Aneta
02.08.2021 17:13

Wystarczy kable puścić pod ziemią tak jak u sąsiadów

avatar
~Pomniejszy
06.08.2021 11:55

"Wystarczy kable puścić pod ziemią..." a przyłącza do nich same się będą robiły.