TworzymyGłos Regionu

W sobotę WSTK podejmie lidera tabeli. Chałupka: Będziemy walczyć

Piątek, 02 marca 2018 o 15:31, aktualizacja Poniedziałek, 05 marca 2018 o 14:14, autor: 0 1143
W sobotę WSTK podejmie lidera tabeli. Chałupka: Będziemy walczyć

3 lutego (sobota) WSTK podejmie na własnym parkiecie Chromika Żary, lidera III-ligowej tabeli. Obie drużyny zapewniły już sobie awans do baraży i walkę o II ligę. Pomimo tego, że Chromik jest w tym meczu faworytem, to WSTK nie zamierza łatwo oddać skóry. Nasza drużyna jest zmotywowana i zamierza zaskoczyć rywala przygotowanymi specjalnie na ten mecz rozwiązaniami na boisku.

Chromik Żary to drużyna, która na 14 rozegranych meczów, wygrała 13 spotkań. WSTK ma na swoim koncie 8 zwycięstw i 6 porażek. W tabeli dzieli je 5 punktów różnicy. Gdyby więc oceniać szanse drużyn przed spotkaniem, to zapewne faworytem tego meczu byłby Chromik Żary.

- Zmierzymy się z drużyną, która nie tylko jest liderem naszej tabeli, ale też faworytem w walce o wejście w barażach do II ligi - mówi Jakub Chałupka - nie występujemy w roli faworyta, więc nie będziemy grać pod presją. Na pewno będziemy walczyć, bo sposób, w jaki się zaprezentujemy na parkiecie będzie miał wpływ na naszą pewność siebie w barażach. To jest dobry moment, żeby wzmocnić morale drużyny. Możemy to zrobić w pojedynku z faworytem.

Warto przyjść w sobotę do sali gimnastycznej na ulicy Zacisze również dlatego, że Chromik Żary przyjedzie z takimi zawodnikami, jak Dariusz Kalinowski, który grał w ekstraklasie. Na parkiecie powinni pojawić się również Mariusz Matczak z doświadczeniem gry w I lidze oraz Łukasz Niesobski, wychowanek drużyny Sudety Jelenia Góra, z którą grał w I lidze.

To będzie przedostatni mecz przed barażami. Zapraszamy wszystkich kibiców na godzinę 17:00 do sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 we Wschowie.

(rak)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl