TworzymyGłos Regionu

Uczniowie SP1 w akcji Sprzątanie Świata [ZDJĘCIA]

Czwartek, 15 października 2020 o 13:18, autor: 3 503
Uczniowie SP1 w akcji Sprzątanie Świata [ZDJĘCIA]

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr. 1 we Wschowie aktywnie włączyli się w akcję "Sprzątanie Świata – Polska 2020”. Uczniowie klas VI wraz z nauczycielami 8 października ruszyli sprzątać swoją nabliższą okolicę. To już 27 edycja akcji, tegoroczna odbywa się pod hasłem przewodnim ,,Rezygnuję. Redukuję. Segreguję.”

Celem tegorocznej akcji jest zmiana postrzegania odpadów jako „śmieci”, dostrzeżenie ich surowcowego potencjału oraz zainspirowanie i zaktywizowanie młodych ludzi do działania na rzecz środowiska oraz promowanie obowiązującego standardu selektywnej zbiórki.
Nie zapominamy, że Ziemia to nasz wspólny dom. Nie mamy innego, więc musimy o niego zadbać!
Źródło/foto: SP1 Wschowa
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Ja
16.10.2020 20:11

A gdzie te dzieciaki mają maseczki kto za to odpowie?

avatar
~Do Ja i Aa
17.10.2020 13:36

Widać te dzieci mają ŚWIADOMYCH Rodziców, którzy nie godzą się na trucie ich dzieci i nie pozwalają na odbieranie im wolności i prawa do bycia zdrowym. Napisałam specjalnie przez duże R (Rodzice) bo to oni mają stać na straży dobra i zdrowia swojego dziecka, a nie ulegać propagandzie i ogłupianiu społeczeństwa w TV. Mądry Rodzic nie szuka informacji gdzieś głębiej i z niejednego źródła, aby potem móc wyciągnąć odpowiednie wnioski. Pamiętajcie ludzie-szukajcie innych źródeł informacji niż znane portale internetowe i telewizje. Wystarczy poszukać i poczytać do czego ten świat dzisiaj zmierza, jak próbują nas testować na ile pozwolimy odebrać swoją wolność i godność. Już nieraz próbowali nam ją zabrać. Ludzie co z Wami? Dlaczego jesteście posłuszni jak baranki? Pozwalacie na odbieranie sobie zdrowia, godności, nie są szanowane prawa obywatela. To my jesteśmy suwerenem. To oni powinni nas wysłuchać i działać dla nas, a nie odwrotnie. Pomyślcie, poczytajcie gdzieś głębiej, zobaczycie i może dotrze do niektórych, że niedługo będą ludzie umierać, ale nie na koronę tylko na brak zapewnienia nam PODSTAWOWEJ opieki medycznej. Przez te maseczki będziecie dusić się we własnym wydychanym dwutlenku węgla. Pooglądajcie zdjęcia jak ludzie i dzieci mają odparzone i uczuloną skórę gdzie przylega maseczka. Czy Wy jako rodzice tego chcecie dla swoich dzieci-ślepego posłuszeństwa? Żeby ktoś im mówił co, kiedy i za ile mogą chleb kupić? Chcecie być sterowanym społeczeństwem? To jest najprostsza droga, ta którą teraz właśnie wybieracie. Ja nie chce żyć w takim społeczeństwie i na takich zasadach. JESTEM I BĘDĘ WOLNYM CZŁOWIEKIEM!

avatar
~Aa
16.10.2020 20:16

A maski gdzie

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Chirurg przyjmuje
Chirurg przyjmuje
Oferuje usługi
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl