TworzymyGłos Regionu

Tym razem to tylko ćwiczenia - pozorowane działania ratownicze w Szlichtyngowej

Środa, 09 października 2019 o 12:39, aktualizacja Sobota, 12 października 2019 o 00:05, autor: 4 2428
Tym razem to tylko ćwiczenia - pozorowane działania ratownicze w Szlichtyngowej

Dzisiaj, tj. 9 października wszystkie służby ratownicze powiatu wschowskiego prowadziły skoordynowane ćwiczenia.  Przy symulowanym wypadku udzielano pomocy jedenstu poszkodowanym w wypadku komunikacyjnym. O tym jak ważne są takie zajęcia dla służb opowiada nam w materiale naczelnik wydziału obronności i zarządzania kryzysowego we wschowskim starostwie - Andrzej Andrusiak.

REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Znawca
10.10.2019 06:41

Publikujcie dalej zdjęcia bez zamazanych tablic rejestracyjnych pojazdów nieoznakowanych, między innymi nieoznakowanego radiowozu policji a daleko zajdziecie. Teraz praktycznie pół powiatu będzie znało jego rejestrację i nie będzie już zbyt skuteczny w działaniu.

avatar
~w.L
12.10.2019 23:09

to zw.pl czego się spodziewałeś?

avatar
~zen
13.10.2019 02:25

to slubowe auto - lepiej znac

avatar
~Adam
13.10.2019 02:32

A jak myslisz znawco - mozna publikowac wizerunek policjanta na sluzbie i pokazywać jego autko kupione za publiczne pieniadze? Moje pieniądze? Ja uważam, że można - To za komuny milicja chowala się w krzakach i polowala na uczciwych obywateli. Podaj chociaz jeden powód dla ktorego trzeba ukrywać, że to samochód policyjny? Bandziory i tak go znają zwlaszcza ci z Zielonki a uczciwym niepotrzebne te numerki.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl