Turniej piłki nożnej „Ferie na wesoło”

Czwartek, 09 lutego 2017 o 10:01, aktualizacja Poniedziałek, 13 lutego 2017 o 12:07, autor: 0 1550
Turniej piłki nożnej „Ferie na wesoło”

7 lutego odbyła się II edycja turnieju piłki nożnej zorganizowanego w hali Gimnazjum nr 2 we Wschowie pod hasłem „Ferie na wesoło”. Celem turnieju jak co roku jest propagowanie sportu i zdrowego trybu spędzania wolnego czasu w dniu wolnym od zajęć szkolnych.

W turnieju udział wzięło sześć zespołów, zarówno dziewcząt jak i chłopców: Były do Smerfy, Dzikie Smerfy, Korona 2004, Hellish Five, Kodżirasy oraz zespół żeński pod nazwą Piłkary Gim 2. Rozgrywki przebiegały w sportowej, sympatycznej atmosferze. Rywalizowano w systemie każdy z każdym po 14 minut. Na najlepsze zespoły czekały pamiątkowe puchary. Po rozegnaniu kompletu spotkań najlepszą drużyną okazała się reprezentacja Smerfów. Kolejne lokaty zajmowały odpowiednio:

  1. Smerfy
  2. Kodżirasy
  3. Dzikie Smerfy
  4. Hellish Five
  5. Korona 2004
  6. Piłkary Gim 2

Organizator pan Rafał Kulczykowski dziękuje serdecznie wszystkim drużynom  za walkę w duchu fair play, rywalizację często do ostatnich sił oraz pomoc w przygotowaniu zawodów panu Markowi Krembuszewskiemu.

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaZaproszenie na otwarcie wystawy "Świadkowie minionych pokoleń"
21.02.20180 161
Świadkowie minionych pokoleń to wystawa archeologiczno-etnograficzna przygotowana z okazji jubileuszu 50-lecia istnienia Muzeum Ziemi Wschowskiej, którą prezentowana będzie od 28 lutego do ...

Ogłoszenia

Stacja Kontroli Pojazdów
Stacja Kontroli Pojazdów
Oferuje usługi
działka budowlana
działka budowlana
Działka budowlana
REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl