TworzymyGłos Regionu

Trwa Holi Święto Kolorów we Wschowie [ZDJĘCIA]

Sobota, 17 lipca 2021 o 15:12, aktualizacja Sobota, 17 lipca 2021 o 16:25, autor: 0 2113
Trwa Holi Święto Kolorów we Wschowie [ZDJĘCIA]

W Parku 1000-lecia we Wschowie trwa właśnie Holi Święto Kolorów. Punktualnie o godz. 14:30 miał miejsce pierwszy wyrzut proszków w powietrze. Pozostałe organizowane będą co pół godziny, aż do 18:30.

Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie przygotowało wiele atrakcji. Na najmłodszych czekają animacje. Do parku zjadą się motocykliści z Nine Six MC Wschowa, Ochotnicza Straż Pożarna ze Wschowy zorganizuje pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej. Przed nami również koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej CKiR - start godz. 19:00.

Organizatorzy po zachodzie słońca zapraszają na kino na leżakach! Dla młodszych widzów "SING", a dla dorosłych "Włoskie wakacje".

Na miejscu można zjeść coś pysznego. Grill i pierogi zapewnia Stowarzyszenie " Bliżej Autyzmu" i Klubokawiarnia Piętro. Warto spróbować również piwa z browaru EDI.

Proszki są do kupienia na miejscu. Wstęp wolny! 

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl