TworzymyGłos Regionu

Toaleta przenośna z umywalką na budowę

- gdzie wynająć, na co zwrócić uwagę przy wypożyczaniu?

Środa, 17 lutego 2021 o 11:57, aktualizacja Środa, 17 lutego 2021 o 12:02, autor: 0 231
Toaleta przenośna z umywalką na budowę

Toalety przenośne na wynajem cieszą się coraz większą popularnością i stanowią niezbędny element wyposażenia sanitarnego. Na wypożyczenie toalety przenośnej decydują się nie tylko osoby nadzorujące budowę, ale i organizatorzy wszelkiego rodzaju imprez plenerowych czy innych okazji, przy których gromadzą się większe grupy ludzi. Czym kierować się przy wyborze takiej przenośnej wypożyczalni toalet? Na co zwrócić uwagę? O tym poniżej!

Wynajem toalety na budowę

Troska o zapewnienie komfortowych warunków pracy swojemu zespołowi to jedno - należy także zadbać o spełnienie podstawowych zasad BHP. Takie toalety przenośne na budowę to jeden z naczelnych kroków do zapewnienia godnych warunków pracy.

Wynajem toalet przenośnych - wygoda i komfort

Z pewnością każdy z nas uczestniczył w masowym wydarzeniu na otwartym powietrzu, w którym uczestniczyła spora grupa ludzi. Jednym z istotniejszych aspektów, który powinien przyświecać organizatorom, jest troska o zapewnienie odpowiedniej ilości toalet przenośnych z umywalką. Ma to szczególne znaczenie tam, gdzie przebywają ludzie, ale nie mają oni łatwego dostępu do szamba czy też kanalizacji. Według obowiązujących przepisów - na 30 mężczyzn niezbędne jest zapewnienie co najmniej 1 toalety, w przypadku kobiet - jednej na 20.

Toaleta przenośna na wynajem - na co zwrócić uwagę?

Punkt wyjściowy poszukiwań takiej przenośnej toalety na wynajem powinno stanowić sprawdzenie, czy użyty materiał jest odpowiednio wytrzymały - wypożyczalnia toalet przenośnych powinna bez problemu udostępnić takie informacje. Niemniej ważna jest także pojemność zbiornika na wodę - minimum 200 litrów to podstawa! Obecnie równie istotna jest pojemność dozowników na mydło oraz płyn do dezynfekcji  - zapewnienie higienicznych warunków pracy to absolutna podstawa w obecnej sytuacji.

Przenośne toalety - krok w dobrą stronę

Niewątpliwym atutem takich toalet przenośnych jest ich mobilność - mogą być bowiem bez trudu relokowane w te miejsca budowy, w których akurat są potrzebne. Podsumowując, przy wyborze dostawcy warto zwrócić uwagę na materiały, z jakich została wykonana kabina, a także na takie aspekty jak antypoślizgowe podłoże wewnątrz kabiny, komfortowy dostęp do wody w umywalce, pojemnik na ręczniki do osuszania. Opcjonalnie jest też dostępny zamek do blokowania przed nieuprawnionym wejściem

TLC RENTAL Sp. z o.o. 
Rodzinna 38A
05-806 Sokołów
mazowieckie
Pruszkowski

Email: info@tlcrental.pl
Tel.: +48 734 140 140


Sprawdź szczegóły na

https://www.tlcrental.pl/toalety-przenosne/
 

REKLAMA

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl