TworzymyGłos Regionu

Szlichtyngowa: Udana akcja szczepień

Poniedziałek, 02 sierpnia 2021 o 11:51, aktualizacja Poniedziałek, 02 sierpnia 2021 o 11:54, autor: 5 785
Szlichtyngowa: Udana akcja szczepień

Informujemy że w dniu wczorajszym (1.08. br.) na terenie kościoła parafialnego w Szlichtyngowej, przeprowadzona została akcja szczepień przeciwko COVID-19, podczas której zaszczepiło się 61 osób.

Mobilny punkt szczepień zorganizowany został w ramach Narodowego Programu Szczepień. Szczepienia wykonywał podmiot leczniczy z Zielonej Góry.

Ponadto informujemy, że w najbliższym czasie mobilny punkt szczepień przyjedzie do każdego sołectwa na terenie gminy. Szczegółowe informacje w tym temacie zostaną przekazane wkrótce.

(Szlichtyngowa.pl)

REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~zza winkla
03.08.2021 11:15

Świetne rozwiązanie które winno przynieść bardzo pozytywne wyniki w ilości zaszczepionych osób, zwłaszcza tych tzw. ze świadomością tzw. "trudną" .

avatar
~Urszula Chudak
03.08.2021 13:38

Świetna inicjatywa współpracy z kościołem w temacie szczepień. Publicyści zwracają uwagę, na małą aktywność instytucji kościelnych, w zachęcaniu do skorzystania z w/w. Szczególnie wśród seniorów. Namawiałabym pozostałe władze samorządowe, zarówno te powiatowe jak i gminy Wschowa i Sława do pójścia w ślady Szlichtyngowej. Panowie - to dobra droga, szczególnie w kontekście dzisiejszej informacji, podanej przez największy lubuski dziennik, a mianowicie - powiat wschowski jest na przedostatnim miejscu wśród powiatów województwa lubuskiego z odsetkiem 30.2 % w pełni zaszczepionych mieszkańców.

avatar
~DO U-Ch...
03.08.2021 16:43

Obecnie takie inicjatywy po tym co kandydat Duda, premier Morawiecki, marszałek Witek wygadywali rok temu w kampanii wyborczej na prezydenta to tylko śmiech na sali ......., co widać po tym co wyrabiają w naszym kraju tak zwane grupy antyszczepionkowców - łącznie z podpalaniem punktów szczepień p-ko Covid-19 !!!!!. To jest tego efekt !!!!. Do dzisiaj obecny prezydent Duda tak , de facto nie określił się jasno i przejrzyście co do masowego szczepienia naszych Rodaków na Covid!-?. A pani jakoby nie świadoma tego pisze nam te swoje banialuki !.

avatar
~Urszula Chudak
03.08.2021 21:50

Nietrudno dopatrzeć się w pańskiej odpowiedzi kontekstu politycznego. Moim zdaniem szczepienia a co za tym idzie i zdrowie, nie mają barw politycznych. Choroba dopada tych z prawicy, lewicy - i tych z centrum również. A jeżeli to co napisałam [przedostatnie miejsce w województwie] uważa Pan za banialuki, to szczerze "gratuluję". Cudzysłów nie jest tu przypadkiem.

avatar
~"Cudzysłów"
04.08.2021 03:45

Szanowna pani pragnę zauważyć, ze obecna władza uczyniła nasze życie jedną wielką sprawą polityczną, a zwłaszcza walkę z Covid-19 począwszy od wprowadzania wszelkich zakazów, obostrzeń ich respektowania i wybiórczego karania .... " ich ból jest lepszy od naszego"... nie wspomnę całą akcję związaną z kampanią szczepień ....... !. Tak więc niech pani sobie daruje te tanie frazesy typu ...." zdrowie, nie mają barw politycznych. "... . O zarania światu wiadomym jest, iż choroba nie dzieli na lepszych i gorszych, bogatych i biednych i jak to pani próbuje zawęzić do barw politycznych, bowiem to obecna władza uczyniła z niej jedną wielką sprawę polityczną !. Cudzysłów zostawiam dla pani .

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl