TworzymyGłos Regionu

Sukces przez duże „S"

Poniedziałek, 24 czerwca 2019 o 08:31, autor: 1 583
Sukces przez duże „S

W dniach 12-16 czerwca 4 osobowa ekipa reprezentująca fundację „ Autenticon Sława” wystartowała w VIII Międzynarodowych Letnich Igrzyskach Młodzieży Niepełnosprawnej „ EMIL OPEN 2019"  w czeskim Brnie. W Igrzyskach uczestniczyło blisko 900 zawodników z 19 krajów Europy.

Spośród 32 europejskich drużyn grających w Bocce sławscy zawodnicy jako jedyni reprezentanci Polski w tej dyscyplinie dali z siebie wszystko zajmując drużynowo
III miejsce – Zuzanna Żegalska i Eryk Skrzypek w grupie młodszej
IV miejsce -Wiktoria Okupnik i Adrian Wolniczak w grupie starszej
Rozgrywki zunifikowane w których drużyny rozgrywały mecze z pomocą trenera, okazały się  jeszcze większym zaskoczeniem – dwie sławskie drużyny zajęły dwa najwyższe miejsca na podium europejskiej Bocce.

I miejsce- Zuzanna Żegalska i Adrian Wolniczak

II miejsce - Wiktoria Okupnik i Eryk Skrzypek

Ten niezwykłe wyczyny pozwoliły zawodnikom fundacji „Autenticon' przywieść do Sławy 8 medali, wiarę we własne możliwości, wiele uśmiechów szczęścia, dumę trenerom i zapał do dalszych treningów. 

Gratulujemy,

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~operetka
25.06.2019 19:17

BRAWO, BRAWO, BRAWO !!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl