TworzymyGłos Regionu

Subiektywny Przegląd Kampanii Wyborczej. Zapowiedź programu

Wtorek, 09 października 2018 o 16:41, aktualizacja Piątek, 12 października 2018 o 23:09, autor: 16 1558
Subiektywny Przegląd Kampanii Wyborczej. Zapowiedź programu

Kilka lat temu wraz z Adamem Muszkietą, prowadziliśmy program Subiektywny Przegląd Prasy. Omawialiśmy wtedy publiczną debatę, dostępną na lokalnych blogach, w lokalnych gazetach i na lokalnych portalach. Postanowiliśmy na czas kampanii wrześniowej, tzn. kampanii wyborczej przywrócić formułę SPP pod nazwą Subiektywny Przegląd Kampanii Wyborczej. Wkrótce zaprezentujemy cały odcinek. A póki co zapraszamy do obejrzenia krótkiej zapowiedzi programu.

REKLAMA

Komentarze (16)

avatar
~Widz
09.10.2018 18:53

Nie mogę się już doczekać całości :D

avatar
~Marcin
09.10.2018 20:15

To już rzeczywiście 6 lat. Odrobinę nostalgicznie, mam nadzieję, że na podobnym poziomie. Czekam ;-)

avatar
~Aleeeeeeż
09.10.2018 21:32

to było piękne, mam nadzieję jedynie, że ten metaliczny dźwięk poprawicie przy montażu - czekaaaam i pozdrawiam!

avatar
~KŁAMSTWO ....?
09.10.2018 22:57

Czy będzie o wyborczym KŁAMSTWIE - wszechobecnym w kampanii wyborczej w pisie co do ich kandydata na burmistrza, którego zgłoszono jako zawodowego strażaka Państwowej Straży Pożarnej i dalej kontynuują jako emeryta mundurowego ( kandydat w dwóch postaciach, oj przepraszam trzech: - jako zawodowy strażak..., jako emeryt mundurowy..., i jako człowiek incognito ukryty to raz w stodole, to za zielonymi okularami....) !!!. Ponoć i za pisu to i morze powstało z kolan?, to nie dziwota, że maja kandydata w trzech odkryciach !?. PiS jak CUDO TWÓRCY potrafi wszystko przejąć we władanie i zarządzanie, np. : przejął stadninę koni i widzimy co się z tymi kaniami stało?..., przejął Parki Narodowe i widzimy co się z wieloletnimi drzewami stało!?..., teraz pan Premier ogłosił, że przejął Polskie Koleje Linowe w Górach Polskich ( nie Niemieckich, nie Czeskich i Słowackich....) no i zobaczymy co się z nimi stanie ???..., no i przejął naszego strażaka z Państwowej Straży Pożarnej, który po drodze swojej nowej kariery kandydackie stał się już emerytem mundurowym, człowiekiem incognito, itd., pytanie: - co się z nim dalej we władaniu pisowskim stanie......????. O TO JEST PYTANIE?

avatar
~Do Kłamstwo
28.10.2018 19:24

Skąd ty wylazłeś ? Widać że światowy jesteś tylko że jeździsz po internecie i TVN ie czyżby życzliwy Pana Antkowiaka ? Zacznij jeszcze mówić o kornikach i o SN ? Obywatelu RP to jest Wschowa nie Warszawka ! Kolejny z helikopterem na głowie ?

avatar
~Poparzony władzą
10.10.2018 08:20

No taki doskonały, merytoryczny i jakże na temat, komentarz. Czytałem z zapartym tchem. Aż tu nagle taka gafa. "OTO" powinno się chyba pisać razem. I całe wrażenie szlag trafił :) :) :)

avatar
~Krzysztof Owoc
10.10.2018 08:54

W końcu. Wzruszyłem się normalnie

avatar
~Wyborca
10.10.2018 11:02

Dziękujemy Ci "Baśka"

avatar
~wschowa
10.10.2018 11:13

a ja uważam iż redaktor winien wypowiadać się wyraźnie, by go można było zrozumieć i nie mam tu na myśli p. Klana. Pod tym względem jest bez zarzutu, ale tylko p. Klan.

avatar
~Assasin
10.10.2018 21:35

Bravo Wy! w końcu jesteście!!! tyle czasu!!! ale do rzeczy - Czy jesteście wstanie omówić "bajki" wyborcze kandydatów!? ...każdy coś obiecuje! drzewka chodniki deptaki!!! etc.etc. ...Nikt NIC nie mówi na temat NOWEGO SZPITALA we Wschowie! jego działalności, perfekcji w leczeniu pacjentów ze Wschowy i okolic!!! Wszyscy wiedzą jak tan NOWY SZPITAL DZIAŁA!!! Panowie do dzieła !!! chyba że jeszcze nie mieliście styczności z tą "UMIERALNIĄ"- to powodzenia w przyszłości życzę!!!!!!!!!..Dobrze WAS widzieć!

avatar
~Suweren
11.10.2018 13:06

SUWEREN to Ty jesteś w tym kraju WŁADZĄ!, a nie jakiś Prezydent, nie jakiś Premier, zgraja ludzi niekompetentnych w Sejmie i Senacie, którzy pozbawiają Cię Twoich Praw Konstytucyjnych, ograniczają swobodę Państwa Prawa organizując w brew twoim inicjatywą obywatelskim Państwo Policyjne..., Idź na wybory zagłosuj na ludzi Ci dobrze znanych, uczciwych i samodzielnych nie ważne z jakich KWW startują!, NIE GŁOSUJ na ludzi PARTYJNYCH, NA ZAWODOWE PARTIE ! - te zawodowe organizacje zawłaszczyły sobie nasze państwo, dyktują Ci co możesz, a czego nie możesz robić, co Ci wolno !!!. Suwerenie uwierz w siebie!, masz taką władze, że to ty decydujesz kto Naszym krajem, naszym Powiatem, naszym miastem i gmina powinien zarządzać - NIE daj im sobą manewrować w myśl ich powiedzenia, cyt. ...."ciemny lud i tak to kupi"...... Na Twoich oczach obecnie rządząca partia "PiS" przy udziale ich Prezydenta , ich Premiera łamie nasze prawa obywatelskie, łamie prawa Konstytucji III RP, łamie Ustawowe Prawa SN, KRS......Premier, którego obnażyły "Taśmy Prawdy" wcześniej zajadał się ośmiorniczkami w towarzystwie ludzi z PO, żył w świecie "Bankksterów", a obecnie dyktuje nam jak may żyć i co nam wolno, a czego nie..... , z jego kampanijnej narracji wynika wprost sugestia szantażu i groźby do tych wszystkich co myślą i chcą żyć inaczej niż pisowcy....., Suwerenie jak wszyscy malkontenci, którzy myślą jak my i wszyscy pójdą na te wybory, to na 100% wygramy w swoich Powiatach, Miastach i Gminach z tą zgrają zawodowych partyjniaków !!!!. Samorządy Lokalne powinny być reprezentowane przez Komitety Obywatelskie, bo tam są nasi sprawdzeni przyszli Radni i Burmistrz....!!!. Ludzie z nadania zawodowych Partii mają jedno w głowie - jak się obłowić i dobrze żyć. Nie pozwólmy aby na Partie Zawodowe i ich funkcjonariusze/towarzysze wybierali Prezydentów, Burmistrzów, Radnych, Dyrektorów Teatrów i DKM, Prokuratorów, Sędziów itp. . Niech "Taśmy Prawdy Morawieckiego", inaczej mówiąc "Taśmy Pogardy", tak pogardy do nas, szarych obywateli żyjących skromnie z ciężko zarobionej pensji i wypracowanej potem emerytury....., A!, oni zawodowi partyjni funkcjonariusze ?: - jak widać z "Taś Morawieckiego", Prezesów pisowskich w Spółkach Skarbu Państwa, Dyrektorów np. Teatru Polskiego we Wrocławiu, który podobnie jak pani Szydło sam sobie daje premie w tysiącach Polskich złotych, itp. itd. Czy tak powinno być 30 lat po ogłoszeniu naszego Państwa - Państwem Demokracji ?????.

avatar
~500+
11.10.2018 23:03

Panowie jesteście słabi bardzo słabi !!!! Widziałem całość , dno . Krytyka i śmiech gościa co sprzedaje buty , który się czegoś bał przez tych 6 lat . Może redakcji ? Bo tak nagle zniknął z pola widzenia . No i cpn do całości . Żenada

avatar
~Do redakcji zw.pl...
12.10.2018 19:27

Proszę poruszyć temat: - jak to możliwe, że emeryt mundurowy z ramienia PiS startuje na Burmistrza Miasta i Gminy Wschowa, kiedy wiadomo, iż idący na emeryturę wszyscy - ale to wszyscy - mundurowi są kwalifikowani przez Komisję Lekarską MSW JAKO WYPALENI ZAWODOWO !!!. Tak wiec! jak to możliwe, że człowiek "WYPALONY ZAWODOWO" w jednym zawodzie idzie na emeryturę, a następnie ma zamiar pracować jako Burmistrz ???> To co teraz będąc na emeryturze jest już ZDATNY DO DALSZEJ PRACY !!!???. Po drugie z jaką grupą "NIEPRZYDATNOŚCI" do dalszej pracy nasz strażak przeszedł na emeryturę, że teraz może startować do kolejnej pracy i to tak odpowiedzialnej???, Czy ktoś co jest na emeryturze może wykonywać dalszą pracę na pełnym etacie??? - a wiadomo, że praca Burmistrza Miasta i Gminy jest bardzo odpowiedzialna pracą???. Tak wiec pytanie do redakcji uważam za wielce uzasadnione !!!. Jak to możliwe, że w tym kraju ktoś pracując w swoim zawodzie stara się o przejście na emeryturę - zaliczając przy tym SPECJALNĄ KOMISJĘ LEKARSKĄ, a następnie po przejściu na ta emeryturę CUDOWNIE ZDROWIEJĄ i idą do dalszej pracy???? ( nie jednokrotnie wbrew swoim warunkom zdrowotnym ) !!!. Warto to sprawdzić !

avatar
~Anonimus
27.10.2018 12:03

Człowieku który krytykujesz tych strażaków ? Masz jakąś chorobliwą fobię na punkcie straży pożarnej ? wygląda na to że jesteś bardzo popażony . Ile można powtażać ten sam tekst ? Tlenu ci brakuje czy co ????

avatar
~Jan Kotwicki
18.10.2018 08:59

Słusznie zakładacie że przegląd jest subiektywny bo obiektywizmu nie ma za grosz. Z góry wiadomo kogo należy pochwalić, kogo wyśmiać a kogo pominąć milczeniem. Panowie odgrywają takie lokalne "Szkło kontaktowe", zgadzają się z sobą, przytakują, czyli piją sobie z dzióbków. Pewnie powiecie że to jest program satyryczny ale i do tego potrzeba talentu i doświadczenia. Uważam że dziennikarze śledczy od Wojnarowskiego mogli by taki program przeprowadzić obiektywniej.

avatar
~DO!-anonimus...
27.10.2018 13:49

Człowieku co u ciebie z tym refleksem jest nie tak - wpis z 12.10.2018 roku a tu jak Filip z Konopi reagujesz teraz 27.10.2018 roku już po I turze wyborów. Po drugie gdzie ty widzisz w tym wpisie >>>>"krytykę tych strażaków"<<<<<<???. Fobia nie fobia!?, u ciebie coś nie tak z racjonalnym zrozumieniem prostych pytań do Redakcji zw.pl .....!. W tak krótkim tekście biedny z przerażenia braku zrozumienia prostego tekstu ..."Anonimusek" wypisuje cos o krytyce?, coś o fobii ?, coś o poparzony / a nie popażony/, a to o tlenie, itd., itp. ..... Najwyraźniej ta pierwsza tura wyborów tak ci w twoim umyśle zamuliła, iż brak ci racjonalnych pomysłów na dalsze tematy co do reklamowania twoich kandydatów ???>>> chyba, że już jest wszystko z nimi pozamiatane po I turze i teraz kombinujesz, na kim tu się wyżyć i PAC..PAC... trafiło na tekst z 12.10.2018 roku - temat, który już nie jest aktualny, bo jak raczyłeś ....albo nie raczyłeś zauważyć twojego strażaka nie ma już w dalszej grze !!!. Hej - spóźnialski !!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaWschowaUpamiętnili Wiec Polski
12.12.20180 288
Złożeniem kwiatów pod tablicą, upamiętniającą wiec polski, rozpoczęły się uroczystości, związane z obchodami 100-lecia tego wydarzenia. Kwiaty pod tablicą złożyli między innymi b...
nazwa
Radykalna podwyżka diet?
11.12.20188 1481

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl