TworzymyGłos Regionu

Subiektywny Przegląd Kampanii Wyborczej. Zapowiedź programu

Wtorek, 09 października 2018 o 16:41, aktualizacja Piątek, 12 października 2018 o 23:09, autor: 16 1558
Subiektywny Przegląd Kampanii Wyborczej. Zapowiedź programu

Kilka lat temu wraz z Adamem Muszkietą, prowadziliśmy program Subiektywny Przegląd Prasy. Omawialiśmy wtedy publiczną debatę, dostępną na lokalnych blogach, w lokalnych gazetach i na lokalnych portalach. Postanowiliśmy na czas kampanii wrześniowej, tzn. kampanii wyborczej przywrócić formułę SPP pod nazwą Subiektywny Przegląd Kampanii Wyborczej. Wkrótce zaprezentujemy cały odcinek. A póki co zapraszamy do obejrzenia krótkiej zapowiedzi programu.

REKLAMA

Komentarze (16)

avatar
~Widz
09.10.2018 18:53

Nie mogę się już doczekać całości :D

avatar
~Marcin
09.10.2018 20:15

To już rzeczywiście 6 lat. Odrobinę nostalgicznie, mam nadzieję, że na podobnym poziomie. Czekam ;-)

avatar
~Aleeeeeeż
09.10.2018 21:32

to było piękne, mam nadzieję jedynie, że ten metaliczny dźwięk poprawicie przy montażu - czekaaaam i pozdrawiam!

avatar
~KŁAMSTWO ....?
09.10.2018 22:57

Czy będzie o wyborczym KŁAMSTWIE - wszechobecnym w kampanii wyborczej w pisie co do ich kandydata na burmistrza, którego zgłoszono jako zawodowego strażaka Państwowej Straży Pożarnej i dalej kontynuują jako emeryta mundurowego ( kandydat w dwóch postaciach, oj przepraszam trzech: - jako zawodowy strażak..., jako emeryt mundurowy..., i jako człowiek incognito ukryty to raz w stodole, to za zielonymi okularami....) !!!. Ponoć i za pisu to i morze powstało z kolan?, to nie dziwota, że maja kandydata w trzech odkryciach !?. PiS jak CUDO TWÓRCY potrafi wszystko przejąć we władanie i zarządzanie, np. : przejął stadninę koni i widzimy co się z tymi kaniami stało?..., przejął Parki Narodowe i widzimy co się z wieloletnimi drzewami stało!?..., teraz pan Premier ogłosił, że przejął Polskie Koleje Linowe w Górach Polskich ( nie Niemieckich, nie Czeskich i Słowackich....) no i zobaczymy co się z nimi stanie ???..., no i przejął naszego strażaka z Państwowej Straży Pożarnej, który po drodze swojej nowej kariery kandydackie stał się już emerytem mundurowym, człowiekiem incognito, itd., pytanie: - co się z nim dalej we władaniu pisowskim stanie......????. O TO JEST PYTANIE?

avatar
~Do Kłamstwo
28.10.2018 19:24

Skąd ty wylazłeś ? Widać że światowy jesteś tylko że jeździsz po internecie i TVN ie czyżby życzliwy Pana Antkowiaka ? Zacznij jeszcze mówić o kornikach i o SN ? Obywatelu RP to jest Wschowa nie Warszawka ! Kolejny z helikopterem na głowie ?

avatar
~Poparzony władzą
10.10.2018 08:20

No taki doskonały, merytoryczny i jakże na temat, komentarz. Czytałem z zapartym tchem. Aż tu nagle taka gafa. "OTO" powinno się chyba pisać razem. I całe wrażenie szlag trafił :) :) :)

avatar
~Krzysztof Owoc
10.10.2018 08:54

W końcu. Wzruszyłem się normalnie

avatar
~Wyborca
10.10.2018 11:02

Dziękujemy Ci "Baśka"

avatar
~wschowa
10.10.2018 11:13

a ja uważam iż redaktor winien wypowiadać się wyraźnie, by go można było zrozumieć i nie mam tu na myśli p. Klana. Pod tym względem jest bez zarzutu, ale tylko p. Klan.

avatar
~Assasin
10.10.2018 21:35

Bravo Wy! w końcu jesteście!!! tyle czasu!!! ale do rzeczy - Czy jesteście wstanie omówić "bajki" wyborcze kandydatów!? ...każdy coś obiecuje! drzewka chodniki deptaki!!! etc.etc. ...Nikt NIC nie mówi na temat NOWEGO SZPITALA we Wschowie! jego działalności, perfekcji w leczeniu pacjentów ze Wschowy i okolic!!! Wszyscy wiedzą jak tan NOWY SZPITAL DZIAŁA!!! Panowie do dzieła !!! chyba że jeszcze nie mieliście styczności z tą "UMIERALNIĄ"- to powodzenia w przyszłości życzę!!!!!!!!!..Dobrze WAS widzieć!

avatar
~Suweren
11.10.2018 13:06

SUWEREN to Ty jesteś w tym kraju WŁADZĄ!, a nie jakiś Prezydent, nie jakiś Premier, zgraja ludzi niekompetentnych w Sejmie i Senacie, którzy pozbawiają Cię Twoich Praw Konstytucyjnych, ograniczają swobodę Państwa Prawa organizując w brew twoim inicjatywą obywatelskim Państwo Policyjne..., Idź na wybory zagłosuj na ludzi Ci dobrze znanych, uczciwych i samodzielnych nie ważne z jakich KWW startują!, NIE GŁOSUJ na ludzi PARTYJNYCH, NA ZAWODOWE PARTIE ! - te zawodowe organizacje zawłaszczyły sobie nasze państwo, dyktują Ci co możesz, a czego nie możesz robić, co Ci wolno !!!. Suwerenie uwierz w siebie!, masz taką władze, że to ty decydujesz kto Naszym krajem, naszym Powiatem, naszym miastem i gmina powinien zarządzać - NIE daj im sobą manewrować w myśl ich powiedzenia, cyt. ...."ciemny lud i tak to kupi"...... Na Twoich oczach obecnie rządząca partia "PiS" przy udziale ich Prezydenta , ich Premiera łamie nasze prawa obywatelskie, łamie prawa Konstytucji III RP, łamie Ustawowe Prawa SN, KRS......Premier, którego obnażyły "Taśmy Prawdy" wcześniej zajadał się ośmiorniczkami w towarzystwie ludzi z PO, żył w świecie "Bankksterów", a obecnie dyktuje nam jak may żyć i co nam wolno, a czego nie..... , z jego kampanijnej narracji wynika wprost sugestia szantażu i groźby do tych wszystkich co myślą i chcą żyć inaczej niż pisowcy....., Suwerenie jak wszyscy malkontenci, którzy myślą jak my i wszyscy pójdą na te wybory, to na 100% wygramy w swoich Powiatach, Miastach i Gminach z tą zgrają zawodowych partyjniaków !!!!. Samorządy Lokalne powinny być reprezentowane przez Komitety Obywatelskie, bo tam są nasi sprawdzeni przyszli Radni i Burmistrz....!!!. Ludzie z nadania zawodowych Partii mają jedno w głowie - jak się obłowić i dobrze żyć. Nie pozwólmy aby na Partie Zawodowe i ich funkcjonariusze/towarzysze wybierali Prezydentów, Burmistrzów, Radnych, Dyrektorów Teatrów i DKM, Prokuratorów, Sędziów itp. . Niech "Taśmy Prawdy Morawieckiego", inaczej mówiąc "Taśmy Pogardy", tak pogardy do nas, szarych obywateli żyjących skromnie z ciężko zarobionej pensji i wypracowanej potem emerytury....., A!, oni zawodowi partyjni funkcjonariusze ?: - jak widać z "Taś Morawieckiego", Prezesów pisowskich w Spółkach Skarbu Państwa, Dyrektorów np. Teatru Polskiego we Wrocławiu, który podobnie jak pani Szydło sam sobie daje premie w tysiącach Polskich złotych, itp. itd. Czy tak powinno być 30 lat po ogłoszeniu naszego Państwa - Państwem Demokracji ?????.

avatar
~500+
11.10.2018 23:03

Panowie jesteście słabi bardzo słabi !!!! Widziałem całość , dno . Krytyka i śmiech gościa co sprzedaje buty , który się czegoś bał przez tych 6 lat . Może redakcji ? Bo tak nagle zniknął z pola widzenia . No i cpn do całości . Żenada

avatar
~Do redakcji zw.pl...
12.10.2018 19:27

Proszę poruszyć temat: - jak to możliwe, że emeryt mundurowy z ramienia PiS startuje na Burmistrza Miasta i Gminy Wschowa, kiedy wiadomo, iż idący na emeryturę wszyscy - ale to wszyscy - mundurowi są kwalifikowani przez Komisję Lekarską MSW JAKO WYPALENI ZAWODOWO !!!. Tak wiec! jak to możliwe, że człowiek "WYPALONY ZAWODOWO" w jednym zawodzie idzie na emeryturę, a następnie ma zamiar pracować jako Burmistrz ???> To co teraz będąc na emeryturze jest już ZDATNY DO DALSZEJ PRACY !!!???. Po drugie z jaką grupą "NIEPRZYDATNOŚCI" do dalszej pracy nasz strażak przeszedł na emeryturę, że teraz może startować do kolejnej pracy i to tak odpowiedzialnej???, Czy ktoś co jest na emeryturze może wykonywać dalszą pracę na pełnym etacie??? - a wiadomo, że praca Burmistrza Miasta i Gminy jest bardzo odpowiedzialna pracą???. Tak wiec pytanie do redakcji uważam za wielce uzasadnione !!!. Jak to możliwe, że w tym kraju ktoś pracując w swoim zawodzie stara się o przejście na emeryturę - zaliczając przy tym SPECJALNĄ KOMISJĘ LEKARSKĄ, a następnie po przejściu na ta emeryturę CUDOWNIE ZDROWIEJĄ i idą do dalszej pracy???? ( nie jednokrotnie wbrew swoim warunkom zdrowotnym ) !!!. Warto to sprawdzić !

avatar
~Anonimus
27.10.2018 12:03

Człowieku który krytykujesz tych strażaków ? Masz jakąś chorobliwą fobię na punkcie straży pożarnej ? wygląda na to że jesteś bardzo popażony . Ile można powtażać ten sam tekst ? Tlenu ci brakuje czy co ????

avatar
~Jan Kotwicki
18.10.2018 08:59

Słusznie zakładacie że przegląd jest subiektywny bo obiektywizmu nie ma za grosz. Z góry wiadomo kogo należy pochwalić, kogo wyśmiać a kogo pominąć milczeniem. Panowie odgrywają takie lokalne "Szkło kontaktowe", zgadzają się z sobą, przytakują, czyli piją sobie z dzióbków. Pewnie powiecie że to jest program satyryczny ale i do tego potrzeba talentu i doświadczenia. Uważam że dziennikarze śledczy od Wojnarowskiego mogli by taki program przeprowadzić obiektywniej.

avatar
~DO!-anonimus...
27.10.2018 13:49

Człowieku co u ciebie z tym refleksem jest nie tak - wpis z 12.10.2018 roku a tu jak Filip z Konopi reagujesz teraz 27.10.2018 roku już po I turze wyborów. Po drugie gdzie ty widzisz w tym wpisie >>>>"krytykę tych strażaków"<<<<<<???. Fobia nie fobia!?, u ciebie coś nie tak z racjonalnym zrozumieniem prostych pytań do Redakcji zw.pl .....!. W tak krótkim tekście biedny z przerażenia braku zrozumienia prostego tekstu ..."Anonimusek" wypisuje cos o krytyce?, coś o fobii ?, coś o poparzony / a nie popażony/, a to o tlenie, itd., itp. ..... Najwyraźniej ta pierwsza tura wyborów tak ci w twoim umyśle zamuliła, iż brak ci racjonalnych pomysłów na dalsze tematy co do reklamowania twoich kandydatów ???>>> chyba, że już jest wszystko z nimi pozamiatane po I turze i teraz kombinujesz, na kim tu się wyżyć i PAC..PAC... trafiło na tekst z 12.10.2018 roku - temat, który już nie jest aktualny, bo jak raczyłeś ....albo nie raczyłeś zauważyć twojego strażaka nie ma już w dalszej grze !!!. Hej - spóźnialski !!!