TworzymyGłos Regionu

Stworzył muzykę, nagrał klip i myśli o dalszej pracy

Środa, 27 lipca 2016 o 09:25, aktualizacja Środa, 27 lipca 2016 o 11:51, autor: 3 1896
Stworzył muzykę, nagrał klip i myśli o dalszej pracy

Młody człowiek, z niewielkiej miejscowości koło Leszna, nagrał singiel i stworzył do niego klip w słonecznym Egipcie. Historia jaką przedstawia Pete Krol, czyli Piotr Król, to kolejny przykład tego, że wytrwałe dążenie do celu może przynieść zamierzony efekt.

Singiel Holiday to utwór wpisujący się w klimat trooical house, a dla mniej wtajemniczonych podpowiadamy, że jest to muzyka idealnie pasująca do zabawy w klubie pod każdą szerokością geograficzną świata. Kim jest autor tego kawałka?

- Pochodzę z Krzycka Małe, muzyką zajmuję się od około 5 lat, zaczęło się zupełnie przypadkiem kiedy na jakimś forum przeczytałem, dosyć śmieszne co prawda, opinie na temat takich programów jak eJay techno i postanowiłem sprawdzić co to jest. Po około roku poznałem profesjonalne programy jak np. Fruity Loops :) natomiast prawdziwa przygoda zaczęła się stosunkowo niedawno, od początku 2016 roku, kiedy wysłałem swoje dema dla Sheikha, czyli Mariusza Brzezickiego - opowiada Piotr. - Wcześniej brakowało mi wiary w siebie, ale też kogoś kto by podpowiedział i pomógł, ponieważ środowisko DJ-i oraz producentów jest dość szczelnie zamknięte. Po poł roku wspólnej pracy, a w zasadzie z mojej strony bardziej nauki wypuściliśmy, razem numer - to jest właśnie Holiday. Nie wybiegam zbyt daleko w przyszłość. Chcę się skupić na ciężkiej pracy nad muzyką i wydawaniu kolejnych singli. Zobaczymy co przyniesie życie. Mocno stąpam po ziemi i wiem jak wiele wysiłku przede mną.

Na razie młody artysta dopiero zaczyna, jednak widząc jego zaangażowanie mamy nadzieję, że jego pasja stanie się jego sposobem na życie. Zachęcamy do wysłuchania Holiday oraz obejrzenia klipu, który nagrany został w słonecznym Egipcie wraz z udział pięknych Polek. 

(olek)

REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~zzz
27.07.2016 10:30

Czy oprócz damskich pup i piersi jest tam coś wartościowego ?

avatar
~do -zzz
27.07.2016 11:07

Bili się o nie faraonowie, królowie padali do stóp, carowie rżneli hordami więc czy widzisz coś bardziej wartościowego od kobiecego piękna ? Adaś

avatar
~Xz
10.09.2016 18:38

Płytkie myślenie jednak

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl