TworzymyGłos Regionu

Strażacy gaszą pożar poddasza w Szlichtyngowej. Utrudniony przejazd na krajowej 12

Wtorek, 07 sierpnia 2018 o 14:42, aktualizacja Wtorek, 07 sierpnia 2018 o 15:20, autor: 2 3564
Strażacy gaszą pożar poddasza w Szlichtyngowej. Utrudniony przejazd na krajowej 12

Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej biorą udział w gaszeniu pożaru, który ma miejsce na poddaszu jednego z budynków w Szlichtyngowej. To z kolei sprawiło, że utrudniony jest ruch na krajowej 12, ale przejazd jest możliwy. Dodatkowo policja zorganizowała objazd kierując samochody w kierunku Goli.

Jak mówi Krzysztof Piasecki, zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej we Wschowie, w jednym z budynków w Szlichtyngowej trwały od rana prace remontowe.

- Naklejano fragmenty papy i doszło do zapalenia elementów drewnianych - mówi Krzysztof Piasecki - na poddaszu jest duże zadymienie. Strażacy wyposażeni są w kamerę termowizyjną i starają się ustalić źródło zadymienia. Posiadają również lance gaśnicze, które pomogą wyeliminować źródło zadymienia. Dzięki temu nie będzie trzeba rozbierać elementów drewnianych.

W akcji gaśniczej bierze udział 7 zastępów, 22 strażaków z KP PSP we Wschowie i jednostek OSP.

(rak/foto: KP PSP Wschowa)

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar
~No
12.08.2018 10:22

Widzieliście ten strop ?! To jedno wielkie pruchno gdzie jest nadzór budowlany ja się pytam

avatar
~cocieto
13.08.2018 19:29

Ty sam jesteś pruchno. Weź słownik do ręki. Co ma nadzór budowlany do isntniejącego już budynku ? Nie wypowiadaj się PLIZ

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl