TworzymyGłos Regionu

Stowarzyszenie Polska2050 organizuje spotkanie we Wschowie.

Zapowiedź

Poniedziałek, 21 września 2020 o 19:00, aktualizacja Poniedziałek, 21 września 2020 o 19:16, autor: 7 825
Stowarzyszenie Polska2050 organizuje spotkanie we Wschowie.

W czwartek (24 września) o godz. 17:00 w Piccolo (ul. Wolsztyńska 9a) odbędzie się spotkanie stowarzyszenia Polska2050. Przedstawicielami ruchu Szymona Hołowni będą liderka wojewódzka Maja Nowak i członek zarządu wojewódzkiego Marcin Jelinek.

Polska 2050 Lubuskie o wydarzeniu:

W najbliższy czwartek o godz. 17:00 zapraszamy na spotkanie dla wszystkich zainteresowanych działalnością Stowarzyszenia Polska2050!
Na Państwa pytania odpowie liderka wojewódzka Maja Nowak i członek zarządu wojewódzkiego Marcin Jelinek. Opowiemy o naszych działaniach i planach na przyszłość. Wspólnie zastanowimy się co jest ważne dla mieszkańców powiatu Wschowskiego.
- Zastanawiasz się czym się zajmujemy?
- Chcesz działać społecznie?
- Zmieniać swoją okolicę na lepszą?
- Masz własne pomysły na aktywności w powiecie wschowskim?
- Chcesz poznać nowych, zaangażowanych społecznie ludzi?
Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedź brzmi TAK przyjdź koniecznie!
24.09, czwartek
godz. 17:00
PICCOLO
Ul. Wolsztyńska 9a


Link do wydarzenia na Facebooku znajdą państwo [TUTAJ]

REKLAMA

Komentarze (7)

avatar

avatar
~Brawo
22.09.2020 07:27

Już najwyższy czas odpisić Wschowę

avatar
~pacyfik....akcja
22.09.2020 10:02

Następni oszuści w kolejce do władzy?

avatar
~Adaś
22.09.2020 12:24

"odpisić" m. Wschowę......., czy to ma być intencja na najbliższe trzy lata ? Powiedziałbym, że aby tego dokonać to należałoby ten proces mieć czym i kim wykonać . Absolutnie jestem zdania, że zwyżka i ewolucja może nastąpić tylko po wymianie socjety PiS-PO . Drwina i buta, wycyckanie przeciętnego podatnika zamienione w zuchwalstwo i arogancję jest aż obrzydliwe do wyobrażenia i komentowania. Polska zaczęła być kojarzona - z państwem o decyzjach ważnych z serwilizmem partyjnym, ten kto nosi " pod sercem" legitymacyjną "miłości" ma gwarantowaną posadę za kwoty absolutnie nieadekwatne z umiejętnościami. Pieniądze bezwzględnie stały się wartością rozstrzygającą i służalczą . Czy ruch p. Hołowni Polska 2050, czy Konfederacja ma w najbliższym czasookresie jakiekolwiek szanse na dokonanie zmian politycznych w tym kraju ........ przy sprzyjających okolicznościach może się to zdarzyć ? Adaś

avatar
~do Adaś
22.09.2020 21:51

Przez najbliższe trzy lata, to opozycja z Hołownią na dokładkę, może tyle co dziecko z tego filmiku! >https://twitter.com/aaaraagh/status/1307990070608134145<, popłakać sobie.

avatar
~Prawy Polak
22.09.2020 20:29

Na to spotkanie niech się wybierają tylko dzieci ze żłobka , no co najwyżej z przedszkola bo w 2050 to oni będą w sile wieku. Tylko jest problem ze składkami na Hołownię . Z czego oni mają płacić ? Z 500 + ?

avatar
~Ewa
27.09.2020 08:54

Widziałam już jedną działaczkę i dziękuję ? plotkarstwo i włażenie z buciorami w życie innych jej motyw przewodni??

avatar
~Powtórka z rozrywki....
27.09.2020 10:39

Kolejne nabieranie ludzi na tak zwany nowy lep kandydata do nowego koryta władzy - tyle i tylko tyle, bowiem inne komentarze można powtórzyć i będą pasowały jak ulał z tego akcji, jak Palikot i jego b.już ruch, Biedroń i jego b.już ruch, Petru i jego już b. ruch, Kukiz i jego już b. ruch ----- nie wspominając o takich obecnych przystawkach PiS Plus jak ruch Ziobry i ruch Gowina, którzy sprytnie przykleili się do partii Kaczyńskiego by móc w ten sposób uwłaszczyć się na mieniu Spółek Skarbu Państwa !!!!!. Podobnie będzie i z tym ruchem Hołowni, bowiem nigdy nie dojdzie do tego, że będzie kiedykolwiek sam rządził w naszym kraju ---- zapewne skończy jak oni powyżej jako PRZESTAWKA partyjna !!!!!. Szkoda tylko energii i trudu obecnie napalonych tym ruchem !!!!!!