TworzymyGłos Regionu

Stowarzyszenie Bliżej Autyzmu

- spełnia dobre uczynki!

Wtorek, 19 maja 2020 o 13:32, aktualizacja Wtorek, 19 maja 2020 o 14:24, autor: 2 424
Stowarzyszenie Bliżej Autyzmu

W dniu "Dobrych Uczynków" Stowarzyszenie "Bliżej Autyzmu" wraz z dyrektorem Centrum Kultury i Rekreacji, ale przede wszystkim z Waszym wsparciem, przekazaliśmy Dominikowi schodołaz gąsienicowy i specjalny wózek inwalidzki. Po złagodzeniu obostrzeń wreszcie było to możliwe. Teraz niech sprzęt dobrze służy Dominikowi i Jego Dziadkom.  

Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna. Serdeczne podziękowania kierujemy do FIRMY AKSON , a w szczególności do pana DARKA RATAJCZYKA, którego profesjonalizm i zaangażowanie bardzo sobie cenimy. Tym samym naszą V Akcję Charytatywną uważamy za zamkniętą. Dbajcie o siebie, byśmy znowu mogli wspólnie pomagać. Bo - RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ.

źródło: Stowarzyszenie Bliżej Autyzmu

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Lili
19.05.2020 14:27

Stowarzyszenie, które potrafi uszczęśliwiać !!!

avatar
~Brawo
20.05.2020 09:07

Stowarzyszenie, które nie robi szumu wokół siebie , nie jest roszczeniowe, niesie pomoc potrzebującym .Gratulacje .Kolejnych udanych akcji.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl