TworzymyGłos Regionu

Spotkanie z Borysem Budką przesunięte

Poniedziałek, 06 lipca 2020 o 11:19, aktualizacja Środa, 08 lipca 2020 o 10:16, autor: 101 3808
Spotkanie z Borysem Budką przesunięte

Spotkanie z przewodniczącym Koalicji Obywatelskiej - Borysem Budką i Posełem RP Waldemarem Sługockim z przyczyn organizacyjnych zostało przesunięte na piątek (10 lipca). Wiec poparcia rozpocznie o godz. 10:00 na wschowskim rynku. Politycy przyjadą do Wschowy, aby wesprzeć kandydaturę Rafała Trzaskowskiego w wyborach prezydenckich. Spotkanie organizowane jest w ramach akcji #TydzieńDlaRafała.

źródło/foto: facebook.com/obywatelskawschowa

REKLAMA

Komentarze (101)

avatar

avatar
~Brawo
06.07.2020 12:33

Cieszę się niezmiernie na wizytę Platformy we Wschowie, zapraszamy na spotkanie głosujących w pierwszej turze na Hołownię. W zamian za stanowisko u boku Trzaskowskiego i zwrot kosztów wyborczych ,Hołownia sprzedał swoich wyborców Trzaskowskiemu. Podobno skarbnik Platformy będzie zwracał kwoty wpłacone na komitet wyborczy Hołowni. Wystarczy przyjść z dowodem wpłat y z banku. Bardzo ważne. ZABIERZCIE DOWÓD WPŁATY. Może być też dowód wpłaty-cegiełka na KW Antkowiak.

avatar
~R.
08.07.2020 20:08

"Podobno"? Podobno to napisał ktoś ... ale niech się cieszy.

avatar
~Zmiany, zmiany, zmiany .
09.07.2020 17:31

Debata Trzaskowskiego : PiS, Duda, Kaczyński razy sto na godzinę . Zero programu, zero kultury . Atak , agresja , Nitras . Nie widziałem na wiecach Trzaskowskiego bojówek zakłócających spokój . Wiece Dudy zakłócane mową miłości . Nowa Sól maturzystka : " j.....ć Dudę . Bojówki kodziarskie , wulgaryzmy , chamstwo to kampania Trzaskowskiego . Czy w Berlinie i Paryżu transport miejski obsługują polskie firmy ? W Warszawie niemiecka państwowa ! Złodziejska reprywatyzacja to Paryż czy Warszawa ? Ścieki to Berlin czy Warszawa ? Chciałbym aby zamiast debaty odbyła się rozmowa kandydatów bez pytań dziennikarzy na różne tematy. Duda by po prostu zmiótł by z ringu Trzaskowskiego , którego wiedza jest ogólnikowa . Bez przygotowania nie ma Trzaskowskiego nie istnieje . To widać w każdej tv i TVN i Polsat i TVP . Trzaskowski jeśli chodzi o wiedzę nie dorasta do pięt zarówno Morawieckiemu, Dudzie jak i Kaczyńskiemu . Puste słowa na pokaz, żadnej myśli, żadnej strategii . Oprócz dowalić Dudzie i PIS .

avatar
~Jan Kotwicki
06.07.2020 13:03

Czy prawdą jest że ten numer ze zwrotem forsy wymyślił zrzucony na spadochronie na wschowski odcinek frontu wojny ideologicznej Pan Rafał Klan?

avatar
~do JK
06.07.2020 15:08

Przecież p. R. Klan nie pracuje już w Zw , czy tak jest ?

avatar
~Wyborca
06.07.2020 15:18

Do "Kotwicki" - czy aby masz swój rozum, taki stary a głupi jak stodoła. Kim ty jesteś w tej Konfederacji ?

avatar
~do J.K
06.07.2020 16:48

Panie Kotwicki odłóż pan leki antydepresyjne i wyjdź pan ze swojego schronu na słońce . Ono jest skuteczniejsze no i otrzymasz wreszcie dawkę witaminy D która załagodzi pańską zgryzotę .

avatar
~do powyżej
06.07.2020 18:22

Ale się Pan ożywił przed wyborami? Pana czas już minął, a wpisy...nic nie wnoszą.

avatar
~123
06.07.2020 13:52

Takie treści, zgodne z językiem miłości Platformy zamieszczał na stronie fb obywatelskiej wschowy naczelny klakier Dawidek. Jest różnica w języku miłości kierowanym do swoich i obcych. "?Alert Prawo i Sprawiedliwość w najbliższy weekend zawita do Wschowy⛔?❌"

avatar
~Mieszkaniec
06.07.2020 14:34

Czy to ma być jakiś kawał , bo jak to prawda to wstyd dla wschowy. A ci co go zaprosili wiadomo kto nie obrażając od słońca to im się w głowach pomieszalo .

avatar
~Tumulec
08.07.2020 13:23

Wolisz Dudę obrońcę pedofili ?

avatar
~Idę jeśli...
06.07.2020 14:53

jeśli będzie Nitras, Sczerba, Budka albo Pomaska to warto to zobaczyć , bo Wschowa jak inne postępowe miasta nie wpuszcza cyrku do centrum. A tu proszę taka okazja cyrk za darmo w samym Rynku.

avatar
~Adaś
06.07.2020 15:06

Poziom podzielenia Polaków jest już absolutnie w zenicie, do tego nienawiść i pierwsze symptomy faszyzacji nie napawają optymizmem . Od dawna nie jestem "oddanym" PO, o PiSie nie wspomnę , to jeszcze gorsze "stwory" które jedynie idealizują swą miłość do ojczyzny za syte stanowiska w spółkach skarbu państwa itp. "Waluta" miłości i oddania to cena za którą płaci każdy podatnik, to niezliczone i nie wyjaśnione afery z KNF, transakcje MZdrow. czy PFN ( teraz okazuje się, że na kontrakcie PFN z WHWG skorzystała jedynie rodzina związanego z PiS-em polonijnego historyka Marka Chodakiewicza - ok. 1 mln zł) to planowane rozdzielności majątkowe z wiecowymi deklaracjami ........ cyt. " ... będzie mnie miło Państwa powiadomić o stanie majątkowym żony .....? Miło by było suwerenowi o takich sumach przynajmniej posłuchać, bo je pozyskać to jakoś sobie nie wyobrażam , skoro są to kwoty większe niż roczny budżet Wschowy. To ludzie idący do kościoła z rączkami złożonymi a już od poniedziałku ty "hamie....." , jak to kobieta z Brooklynu, piszą na Zw do mnie i poucza o etyce i swojej inteligencji wrodzone a do tego od 2018 zweryfikowanej przez suwerena - i na " trawę". Idiotów z nas chcą zrobić więc odpowiem na słowa p. Trzaskowskiego ......... p. Tuska nie ma już w polityce polskiej ( i dobrze), chcę aby już nie było też i p. Kaczyńskiego ( też byłoby dobrze). Dla ludzi ogarniętych idee fixe , cynicznych i ogarniętych żądzą duży pieniędzy układ z PiSem jest im pasujący , jest warunkowy i apodyktyczny ...... resztę, to głupi lud to kupi. Nie dajcie się omamić,..... p. Trzaskowski nie jest tym co będzie rozdawał darmo, oczekuję, że tym co pracują na siebie da możliwości szybkiego samorozwoju. Liczę, aby dokonał wielkiej reformy i redukcji administracji państwowej w szerokim zakresie, aby wykluczał z życia instytucje dubler, ograniczył gigantomanię i wpływ służb specjalnych na życie przeciętnego Polaka. Trzeba wybrać - z Trzaskowskim będzie nam bliżej do UE, tu jesteśmy osadzeni , jesteśmy europejczykami. Adaś

avatar
~do Adasia
07.07.2020 00:02

Nie ma takiej rzeczy na tym świecie, której by ci dziś Trzaskowski nie mógł obiecać, ani takiej obietnicy, o spełnieniu której Trzaskowski będzie jeszcze jutro pamiętał - naiwny lemingu.

avatar
~Adaś
07.07.2020 21:37

Ad. - "Do Adasia" - forumowiczu...... kobieto o "wypranym" mózgu, szkoda, że do 2018 nie stałaś w bliskości np. p. Tyszkiewicza lub dzisiejszego burmistrza Chodzieży ? Wielka szkoda, "dzbany" lały wodę a w Twojej głowie podmuch ze "stodoły" wszystko Ci wywiał. Pozdrawiam Brooklyn . Adaś

avatar
~do Adasia
07.07.2020 23:35

Ja o Trzaskowskim, a szanowny Pan o "d.." Wadima, którą w niskim ukłonie udało się kiedyś Panu pocałować. Jak widać po dziś dzień tę bliskość poczytujesz Pan sobie za wielki zaszczyt, którego żeś dostąpił. Mienisz się Pan być takim nowoczesnym, bywającym w wielkim świecie Europejczykiem, a z komentarza wychynął pospolity cham - damski bokser i to w dodatku do Bogu ducha winnej kobiety. Nieładnie się Pan bawisz Adasiu. Pozdrowienia dla małżonki.

avatar
~Adaś
08.07.2020 09:11

Ad."Do Adasia" , forumowiczu..... droga Pani, aby woda płynęła spokojnie w Wiśle, aby bóle głowy i wszelakie torsje Pani ustały, aby wnuki wiedziały co to babcia, aby mnie codziennie drinki smakowały ....... daj Pani spokój sobie z tym Adasiem ! Mnie Pani historia życia nie interesuje, mnie Pani inwektywy "ćwierkają" od tyłu, nie chcesz Trzaskowskiego masz takie prawo, ja mam prawo (jeszcze) nie kochać p. Dudę. Ela, temat o " damskim bokserze" odłóż, konfabulacje i wszelakie intrygi odłóż od swoje zastrachanej głowy ..... żyć cały czas w kompleksie i retorsji to smutne to Twoje życie. Jeśli wygra wybory prezydenckie RP p. Duda ja taką wolę demokracji zaakceptuję. Koniec , kropka. Adaś

avatar
~Ściemniacz Adam
08.07.2020 19:30

Żartowniś z Pana . Trzaskowski odchudziŁ się nie warszawkę haha . Wspomaga sbeczkę a jakże Lange haha . Forma dziś nie za bardzo ? Tak, z refleksem też na bakier . Unia już zipie, a młodzi z Konfederacji i innych pro kapitalistycznych ugrupowań zmiotą takich starych pryków ... . Trzaskowski błaźni się w Warszawie, a jest autorytetem dla Adama . Czas zejsc z "areny" i wyjechać na urlop, może Brazylia ?

avatar
~Brawo BIS+
06.07.2020 15:24

Jestem w pełni zadowolony na postawy moich kolegów i koleżanek - RÓWIEŚNIKÓW MŁODYCH + !!!!. Jak widać po Pierwszej Turze Wyborów Prezydenckich My Młodzi nie daliśmy się OGŁUPIĆ tak jak nasi dziadkowie i co niektórzy rodzice !!!!. To jest nasz czas na wielką zmianę pisowskiej WOJNY, pisowskiej Pogardy, pisowskiej Obłudy, pisowskiego Fałszu i pisowskiej Szczujni na cele z ich propaganda za 2 miliardy złotych otrzymanych za podpisem ich pisowskiego kandydata Dudy pis !!!!!!!. To jest nasz czas, a nie "Judaszy", którzy dają się kupić za swoje pieniądze, które rozdaje im przez te ostatnie pięć lat ich pisowskich rządów !!!!. Nam nie w głowie "Judaszowe srebrniki"!!!!!, dla Nas Młodych liczy się Nasza Wolna Polska, Wolna Przyszłość , Wolność i Solidarność człowieka z człowiekiem za pan Brat !!!!!. Takiej Możliwości my Młodzi nie mieliśmy do tej pory !!!!!. My Młodzi z TOTALNYM POPARCIEM dl Pana Trzaskowskiego przeciwko obecnej szczujni i nienawiści !!!!!!. N A R K A #.pl

avatar
~Jan Kotwicki
06.07.2020 20:38

"Takiej możliwości my młodzi nie mieliśmy do tej pory !!!!" Święte słowa, potwierdzam szczerość i prawdziwość owych słów. Za taką sytuacje podziękujcie swoim nauczycielom. Doprowadzono do zastraszenia uczniów i ich rodziców w stopniu uniemożliwiającym upomnienie się o wymienione wartości. Możliwość wyboru, pluralizm, nauczanie wielości i zróżnicowania idei jest mało prawdopodobne a nawet niemożliwe w szkole, której nauczyciel historii ucieka z miasta przed Leszkiem Żebrowskim.

avatar
~Trzaskowski
09.07.2020 22:29

Co ty pierdzielisz koleś ,marycha ,koka i chasz ? . Zwolnij bo woda mi chlupie w butach :))))))

avatar
~Gienia
06.07.2020 16:38

Po co ta napinka. Przecież wybory wygrane w cuglach. Spin doktorzy policzyli że przeciw dudzie zagłosowało 60 % wyborców, więc wygrał ten drugi chociaż niby przegrał. Ale wcale nie przegrał bo przecież 60 % Polek i Polaków zagłosowało przeciw więc wygrał. Takie to różne wywody można poczytać w mediach społecznościowych "wschowskiej elity intelektualnej" zafascynowanej wszystkim co jest antyPISem.

avatar
~PiS wyygra
06.07.2020 16:48

WIĘCEJ BUDKI=BĘDĄ SKUTKI. Wizyta Budki we Wschowie odniesie skutek w głosowaniu 12 lipca. W pierwszej turze Duda wygrał we Wschowie 20% głosów. Teraz będzie lepiej , wygra zdecydowaniej.

avatar
~pis nie wygra
08.07.2020 17:05

tragedia jak szczujecie pisowskim jadem , wygra nie wygra lepiej NIE !!! jak chcecie się cofnąć do komuny wyjść z UE to pomyślcie logicznie !!!

avatar
~Studentka III wieku
06.07.2020 16:54

Ciekawe co obiecają ci dwaj śmieszni panowie tworzący tzw. Gang Olsena ? Przecież ich możliwości sprawcze są równe zeru. Zapytajcie Sługockiego , jak tam spełnianie obietnic z poprzednich kampanii. Może chociaż jedna malutka.

avatar
~nicto
07.07.2020 11:55

Tak dla równowagi, wymień babciu spełnione obietnice asta?

avatar
~Wrrr
07.07.2020 14:48

A sprawdził ktoś co z obietnicą Dudy podniesienia kwoty wolnej od podatku do 8 tys zł . Tyle Duda może na ile mu Kaczynski pozwoli. Rzad PiS obniżyl kwotę wolna od podatku z 3091 na 3048. Niby niewiele, ale pomnożyć to przez miliony pracujacych i emerytow daje juz kwote dużą.

avatar
~Tumulec
08.07.2020 13:30

Tu nie chodzi o "dać" i "obietnice". Po prostu na obrońcę pedofili się nie głosuje...

avatar
~Prawy Polak.
06.07.2020 17:34

Wschowianom radzę nie pokazywać dzieciom tego Budki bo w nocy będą miały koszmary.

avatar
~Nie wierze w te wieże !!!
06.07.2020 17:38

Polecam świetną piosenkę pewnego zespołu kabaretowego """Wieże i tylko Kot" .... to jest jedna wielka kwintesencja prawdy od pisie z Nowogrodzkiej !!!!!!!!!!. Po prostu Nie wierzę --- a wybory tuż..... tuż !!!!!

avatar
~zxy
06.07.2020 17:49

Super, bardzo inteligentny człowiek. Czekam.

avatar
~BEZCENNNNEEEEE!!!
06.07.2020 18:03

Bezcenne, bowiem Pani Ambasador USA w Polsce Mosbacher na bezczelne słowa posłanki pisu Mazurek reaguje w iście Amerykańskim Stylu , cyt. .." powinna się pani wstydzić......" itd. !!!!. A """ Sejm pisu """ niezwłocznie usuwa profil ......!!!!. Jak to wytłumaczyć, że ten pis i ich kandydat Duda tak "kocha...." - ponoć ??? - USA i Trampa, do tego stopnia, że prezydent Duda na $ dni przed wyborami leci tyle kilometrów aby się spotkać z TRAMPEM<<<< - zaledwie na ok 30 minut !!!!, a nie chce debat z Panem Trzaskowskim w TVN - stacji z udziałem kapitału USA !!!!!!. - Co tu jest z nimi w tym pisie i tym kandydatem Duda NIE TAK ????????>

avatar
~Trzaskowski
09.07.2020 22:32

A ty kontynuujesz czy to kolejna historia :)))))

avatar
~as
06.07.2020 18:15

przedstawiciel "po ko" - po rozwinięciu wynika, że PRAWDĘ OMIJA KAŻDY OBOWIĄZKOWO

avatar
~EW
06.07.2020 19:00

na jednym spotkaniu kandydat PO na prezydenta dopiero za III razem powiedział PRAWDĘ, OSZUST do n-potęgi

avatar
~Nareszcie
06.07.2020 18:42

Platforma odwiedza Wschowę. Trochę późno, ale może nie za późno.Odbijcie proszę ten pisowski grajdoł z rąk Asta i Rafalskiej

avatar
~Trzaskowski
09.07.2020 22:33

On ma takich jak Ty głęboko

avatar
~Zofia
06.07.2020 21:14

Do Adaś. Powiedz żonie żeby Ci więcej nie polewała. Nie da się tego czytać.

avatar
~Zofia
06.07.2020 22:01

PROSZĘ PRZECZYTAĆ TEGO LINKA TO PRZESTANIECIE SIĘ PODNIECAĆ I PISAĆ NIEPRAWDĘ.https://niezalezna.pl/339232-mosbacher-nie-wie-o-powiazaniach-tvn-u-z-wsi-sprawa-jest-znana-i-udokumentowana

avatar
~Do- " Zofia"
07.07.2020 13:55

A to nowinka, dzisiaj pod nickiem "Zofia" wielce wielebna Pani o wrażliwym żołądku chce nas skłócić z przyjaciółmi z USA, właścicielami stacji TVN ? Czy aby tendencyjny wyraz Pani zainteresowania ma wprowadzić naszą przyjaźń w zakłopotanie polsko-amerykański duet p. Tramp & Duda ? Czy samo posiadanie leg. PiS upoważnia Panią do kwestionowania słów p. Mosbacher - cyt . ""Szerzy pani kłamstwo. Powinna się pani wstydzić" - słowa kierowane do p. Mazurek ? Co na to p. Ast , czy lojalność do kurs politycznego państwa Pani już nie odpowiada ?

avatar
~SUPER -"Bezcenne"-!
06.07.2020 22:10

Po trollach pisu widać jak dłoni S T R A C H !!!!!!. Zgodnie ze starym powiedzeniem ..."""Uderz w stół, a nożyce się odezwą....""". Po drugie : - w dalszym ciągu widać, że pisowska szczujnia ma potwierdzenie w ich zachowaniu na zw.pl !!!!!. Pytanie; kto ich z tego rozliczy w Dniu Ostatecznym ?????.

avatar
~Bezsensu bezcennne, ich, nożyce - nuda
09.07.2020 12:40

Duda wygra . Szczuj swoją mową miłości sobie dalej . Duda wygra . Co w tobie nie tak ? Ich peowski przegra ?!?!?...""" Twój styl jest już znany bezcennie nudny hahaha . No teraz możesz jechać dalej , dawaj nie oszczędzaj się , bo ich kandydat przegra ! Co jest nie tak ??? z ich peowskim kandydatem ?

avatar
~Obywatelska Wschowa
07.07.2020 00:09

Przesłuchaliśmy debatę Trzaskowskiego, pod kątem tego ile razy wspominał o Dudzie, PiS-ie, Kaczyńskim. W skrócie – na 38 pytań, zrobił to przy 35 pytaniach łącznie dużo ponad 100 razy W szczegółach: 1. Pytanie o Marsz Niepodległości - Szkoda że nie ma tu dziś Dudy. Poszedłbym gdy nie będzie wykorzystywany politycznie 2. Konwencja Stambulska, kto powinien wychowywać dzieci? - Rodzice. Nie Kaczyński będzie wychowywał i nie Duda 3. Jak pan odejdzie od węgla do 2050? - Duda i rząd nie potrafił 4. Czy bliższy jest panu system prezydencki czy kanclerski? - Ja nie odbieram telefonów od Kaczyńskiego jak Duda 5. Jak pan zwiększy środki na psychiatrie dziecięca, bo już zwiększono - Trzeba zwiększyć, a tak w ogóle psychiatria to wina PiS 6. Jakie działania Dudy będzie pan kontynuował? - Duda wszystko robi źle 7. Chce pan łączyć różne środowiska, jak? - Większość Polaków zagłosował za zmiana 8. Jak pan ustawi relacje z Platforma po wygranej? - Lepiej niż Duda ze swoją partią, on wykonuje tylko polecenia prezesa 9. Jak pan polaczy obniżanie podatków z dużymi wydatkami? - Duda obiecywał kwotę wolna, a rząd ukrywa prawdziwy obraz budżetu 10. Pary jednopłciowe wychowujące dziecko, drugi rodzic nie ma praw do dziecka - Walczę z nienawiścią, a Duda napuszcza Polaków na siebie. Tak, jestem przeciw adopcji ale wie pani, dziś wszystko się zmienia - TO JEST HIT ??? 11. Jak pan zachowa neutralnosc klimatyczna? - Dochowam dzieki OZE, a Duda niech sie doksztalci, a PiS marnuje czas 12. Pytanie o edukację - Bardzo mnie denerwuje co PiS zrobił z edukacja, a Duda milczał 13. Relacje między USA a Niemcami, jak pan by się poruszał? - PiS wyprowadził nas na margines Unii, a ja rozmawiałem z Obamą. Ja nikogo nie pouczam, a Kaczyński wszystkich poucza 14. Wiek emerytalny, zawetuje pan? - Różnię się tym od polityków PiSu i Dudy że wyciągam wnioski. A rząd jest całkowicie nieodpowiedzialny 15. Ustawa w Sejmie o funduszu medycznym, podpisze pan? - Tak ale najpierw konsultacje, bo tym się różnie od Dudy ze chce konsultować. A w ogolę to Duda wydal 2 mld na TVP. Dziś w Europie onkologia to ważny temat, a Duda umie tylko pisać listy 16. Majątki najważniejszych osób w państwie - Nie może być tak ze ministrowie i premier okrywają majątki. Morawiecki i Szumowski, przestańcie ukrywać majątki 17. Polityka zagraniczna, pan i PiS macie inna wizje, jak pan to widzi? - Duda i PiS maja problem z praworządnością 18. Czy będzie pan składał projekty ustawy o sądach, Trybunale itp - Zobaczcie jakim hipokryta jest Duda i rzad. Wyobraźcie sobie ze wejdziecie w spor z pisowskim aparatczykiem. Pan prezes nam opowiada o antykomunizmie a wprowadza do TK prokuratora stanu wojennego. Czy przyjmie pan zaprzysiężenie od trzech wybranych sędziów TK? - PiS chce mieć pewność żeby wszyscy ich kacykowie byli bezkarni 19. Kolejne pytanie o praworządność - Prezes opowiada o komuchach ale broni komuchów, gdy są to jego komuchy. A Duda po odebraniu telefonu od pana prezesa robi to co on chce. 20. Być może o wyniku wyborów zadecyduje Sąd Najwyższy. Czy ma pan do niego zaufanie? - Chcę powiedzieć, że władza która tego spróbuje zniknie z Polski raz na zawsze. Ja jestem kandydatem zmiany, a stare pokolenie polityków odchodzi, tak jak Kaczyński którego słucha Duda 21. Pytanie o wolność słowa - Patrzę ironicznie gdy Duda mówi o wolności 22. Czy zrobi pan audyt w TVP? - Jestem sojusznikiem z Konfederacją, TVP jest używana do kłamstw, odpowiedzialna za podgrzewanie nastrojów 23. Czy będzie pan wspierał drzwi dla byłych esbeków? - Ja nie jestem członkiem PiS-u, który chce zaglądać wszystkim w życiorysy 24. USA chce sankcji dla Nordstream, czy pan poprze? - Zawsze byłem przeciwko, PiS obiecywał że to załatwi i nie załatwił. My w Platformie wielokrotnie twardo mówiliśmy o tym Niemcom 25. Pana żona zaproponowała 200 zł dla matek, proszę coś więcej, skąd środki? - Nie wiem, muszę policzyć, rząd ukrywa dane budżetowe. Ale ja się nie boję prezesa jak Duda 26. Ułaskawienie pedofila - Ja nigdy nie ułaskawię. Panie prezydencie, nie ma gorszych przestępstw 27. Kobiety zarabiają mniej, co pan zrobi? - Zrobię wszystko żeby wyrównać. PIERWSZE PYTANIE GDZIE NIE WSPOMNIAŁ O DUDZIE, KACZYŃSKIM LUB PIS !!! 28. Co pan zrobi dla samorządów, dla lokalnych wspólnot? - PiS chce je zniszczyć, ja się na to nie zgadzam. Byłem w Strzelinie gdzie Duda obiecał szpital i nic nie zrobił 29. Jakie gesty pan zrobi pod adresem PiS? Bo nie ma ulicy Lecha Kaczyńskiego w Warszawie - Złożę ten wniosek o ulicę. A główna ulica między mną a PiS jest taka, że potrafię dobrze ocenić politykę Lecha Kaczyńskiego i pochwalić ich za trafne diagnozy, np. 500+. Ja takie gesty gwarantuję, a Duda nigdy nie wykonał najmniejszego gestu, bo jest sparaliżowany że dostanie telefon od prezesa 30. Czy będzie pan prowadził swoją politykę zagraniczną? - Będę dbał o to co nie interesuje kompletnie Dudy, o wspólnotę europejską. Tym się różnię od Dudy, że nie boję się prezesa. 31. Rola pierwszej damy - obiektywnie, ładny pean dla żony i kobiet. DRUGIE PYTANIE BEZ ODNIESIENIA DO PIS 32. Pytanie o przedsiębiorców i ZUS - Dziś pan prezydent nie chce dialogu, chyba że dostanie zielone światło od pryncypałów politycznych. I nie będę podpisywał w środku nocy 33. Pytanie o mienie żydowskie. „Proszę o odpowiedź tak lub nie” - Ja nie jestem Andrzejem Dudą, który na pytania odpowiada tak lub nie bez żadnej analizy 34. Wolność w sieci, działania polityków PO względem ACTA - ja nie potrzebuję kampanii wyborczej, tak jak Andrzej Duda, żeby bronić wolności. A Duda i rząd ograniczają wolność i podsycają hejt 35. Pytanie o gospodarkę - Sory przegapiliśmy to. Najciekawsze w tym pytaniu było to, że Trzaskowski podał dziennikarce wodę 36. Do jakiej pierwszej stolicy się pan uda? - Zaproszę do Warszawy prezydenta Francji i Niemiec. Pierwsza podróż do Brukseli. To co różni wszystkich pozostałych prezydentów od Dudy, to że walczyli o coś w Brukseli. 37. Ile będzie kosztował pana program? Co pan zrobi jeśli deficyt będzie wysoki? - skandalem jest że PiS to przed nami ukrywa. Przesunę pieniądze z CPK na służbę zdrowia 38. Czy będzie pan współpracował z rządem czy raczej pana prezydentura zbliża nas do przedterminowych wyborów? - Będę twardy. Będę piętnował afery, to co PiS zrobił z państwem, zafundował niesprawiedliwość wielu ludziom. Jeżeli chodzi o współpracę, będę współpracował. Nie będę ułaskawiał kolegów jak Duda. Podsumowanie Rafała Trzaskowskiego: Donalda Tuska już nie ma w polityce, nadszedł czas aby Jarosław Kaczyński odszedł z polityki a prezydent nie odbierał telefonów od niego.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl