TworzymyGłos Regionu

Sportowe zmagania w ramach Dni Sławy 2018

Sobota, 04 sierpnia 2018 o 17:30, aktualizacja Poniedziałek, 13 sierpnia 2018 o 12:10, autor: 0 1544
Sportowe zmagania w ramach Dni Sławy 2018

Lato Bez Granic, czyli Dni Sławy 2018 trwają w najleszpe, a mieszkańcy nie mogą narzekać na nudę. Drugiego dnia obchody miasta rozpoczęły się już wczesnym rankiem zawodami wędkarskimi. Nie zabrakło turniejów, meczów, regat,

W ramach Dni Sławy 2018 już o 6 rano, nad stawami w Przybyszowie odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Sławy. Następnie mieszkańcy mogli wziąć udział w wycieczce rowerowej po gminie Sława. O Puchar Burmistrza Sławy walczyli również pasjonaci tenisa. W turnieju tenisa ziemnego udział wzięło 19-stu zawodników. Półfinały i finał rozegrane będą w niedzielę.

Na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej odbywał się turniej o Puchar Burmistrza Sławy Tenisa Stołowego, w którym zmierzyło się 18-stu zawodników w wieku 35+.

Najmłodsi pasjonaci piłki nożnej zagrali w Piłkarskim Turnieju Orlika. Mimo towarzyszącego upału wszystkie drużyny dawały z siebie wszystko. Emocji nie brakowało.

Na przystani LKŻ odbyły się regaty żeglarskie, a na parkingu przy SCkiW zebrali się uczestnicy zlotu motocyklowego.

Tuż przed korowodem mieszkańcy wystartowali ulicami miasta w Biegu Witosławy.

To jeszcze nie koniec atrakcji związanych z obchodami Dni Sławy. Wieczorem na plaży wystąpi kapela BLUESHIFT, Jacek Wolny a także zespół Afromenta!l  Odbędzie się także pokaz hydro-odrzutowy na wodzie a także, na zakończenie dnia, pokaz sztucznych ogni.(julka)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl