TworzymyGłos Regionu

Spodnie slim fit męskie - komu pasują?

Czwartek, 11 kwietnia 2019 o 22:29, aktualizacja Czwartek, 11 kwietnia 2019 o 22:32, autor: 0 459
Spodnie slim fit męskie - komu pasują?

Wielu mężczyzn dobiera spodnie na podstawie bieżącej mody, dlatego nie koniecznie prezentują się korzystnie.

Jeśli posiada się krótkie nogi to wybór spodni tuż przed kostkę nie jest najlepszy, gdyż skraca optycznie sylwetkę, z kolei zły dobór kolorystyki również może być brzemienny w skutkach i uwydatnić wszystko, to czego nie chciało by się eksponować. Dlatego warto zastanowić się dla kogo odpowiednie będą spodnie slim fit, a kto powinien sięgać po inne kroje, klasyczne modele jak również slim dostepne są w sklepach Diverse.

Spodnie slim fit męskie - dla kogo będą odpowiednie?Spodnie slim fit to niezwykle dopasowane modele, które są obcisłe od ud aż do kostki. Czasem sięgają też wyżej lub mają celowo podgiętą i zaszytą nogawkę. Te ostatnie modele powinni wybierać wysocy mężczyźni. Bardziej wydatny brzuch nie jest tu miernikiem w kwestii do boru kroju, może bardziej długości spodni. Często bowiem tacy mężczyźni mają jednocześnie dość szczupłe nogi. Dlatego ważne jest wybranie takich z odrobinę wyższym stanem, a także dobranie do niego koszuli w ciemnym kolorze. Powinna mieć krój uniwersalny a nie slim fit. Jednak elementem, który może dodać lekkości takiej stylizacji jest odpowiednio dobrany kardigan, który może optycznie wyszczuplić sylwetkę. Spodnie slim fit są najlepszym wyborem dla mężczyzn o proporcjonalnej posturze, ani zbyt szczupłych ani zbyt tęgich. Oczywiście nie oznacza to, że szczupli bądź z lekką nadwagą nie mogą po nie sięgać. Kluczem jest jednak dobór długości nogawki, a także wysokości spodni. Spodnie skinny doskonale komponują się z szelkami, które ostatnio są na fali. Wybór spodni formalnych musi wiązać się z brakiem szlufek i obecnością guzików, do których można przypiąć szelki na guziki, z kolei w przypadku casualowych można wybrać modele ze szlufkami i tu najlepszym wyborem są elastyczne szelki na klips, które doskonale pasują do bawełnianej koszuli.

Spodnie slim fit - komu odradzamy?Przede wszystkim po spodnie slim fit nie powinni sięgać mężczyźni, którzy są bardzo niskiego wzrostu, a przynajmniej pilnować długości nogawek. Kluczowe znaczenie ma jednak wygląd nóg. Jeśli jesteś posiadaczem dość masywnych ud, to zdecydowanie lepszym krojem dla ciepie będą spodnie o prostej nogawce. Podobnie jest w sytuacji, gdy nogi są dość krzywe, gdyż taki krój to bardzo wyraźnie uwypukla. Stosując się do podstawowych zasad można wybrać spodnie idealne do sylwetki i przede wszystkim wygodne.

REKLAMA

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl