TworzymyGłos Regionu

Sławski lokalny projekt społeczny – Spartakiada Trzech Pokoleń

Niedziela, 23 czerwca 2019 o 14:30, autor: 1 393
Sławski lokalny projekt społeczny – Spartakiada Trzech Pokoleń

Projekt Fundacji "Autenticon" na zorganizowanie " SPARTAKIADY TRZECH POKOLEŃ" w Sławie w programie # DecydujeszPomagamy Fundacji TESCO, przeszedł do dalszego etapu. Teraz.... czy impreza sportowa się odbędzie decyduje ilośc zebranych głosów w sklepach TESCO.

W spartakiadzie planowany jest udział 20 drużyn składających się z trzech pokoleń jednej rodziny (jeden zawodnik może być zapożyczony), Rodziny spróbują swych sił w trzech konkurencjach ( sztafeta, rzuty do celu i zadanie na czas) i rozdzielą zadania miedzy swych zawodników wg ich możliwości i umiejętności. ( ZŁOŚ SWOJĄ DRUŻYNĘ :)) Rodzina, która osiągnie największą ilość punktów dostanie tytuł Mistrza Spartakiady. Przyznane będą puchary za I, II, III miejsce i medale dla każdego zawodnika. W czasie rozgrywek odbędzie się prezentacja gier zespołowych "dla każdego" z włączeniem publiczności. Dla dzieci dmuchańce, animacje...Dla dorosłych świetne widowisko i emocje kibica. Imprezę zakończy wspólne zumbogranie.,, będzie też element pomocy dla osób niepełnosprawnych i świetna okazja by pobyć razem.

Głosować można do 14 lipca w sklepach: TESCO we Wschowie, Głogowie i Górze. Zasady głosowania są proste robiąc zakupy w Tesco dostajemy żeton który wrzucamy do urny z wybranym projektem i już.  Każdy zakup (np. 1 batonik- osobny paragon) to jeden żeton i jeden głos więcej na sławski projekt.  Im więcej głosów tym większa szansa na Spartakiadę. Każdy głos jest na wagę świetnej imprezy w Sławie, więc zachęcamy do głosowania na ten właśnie projekt społeczny.

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Referat rozwoju
23.06.2019 22:16

A co robi wschowski referat rozwoju, który m.in. w takich akcjach powinien zgłaszać Wschowę? Jakie projekty zainicjował za obecnego Burmistrza?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl