TworzymyGłos Regionu

Sława: Odpowiedzą za włamania do domków letniskowych!

Wtorek, 07 września 2021 o 13:40, aktualizacja Wtorek, 07 września 2021 o 13:43, autor: 0 368
Sława: Odpowiedzą za włamania do domków letniskowych!

W ręce sławskich kryminalnych wpadło dwóch mieszkańców powiatu głogowskiego mających związek z włamaniami do domków letniskowych w Sławie, które miały miejsce pod koniec sierpnia br. Łupem sprawców padły różne przedmioty na sumę blisko 6 tys. złotych. Sławscy kryminalni na terenie Głogowa w jednym z lombardów odzyskali większość skradzionego mienia.

Do włamań do dwóch domków letniskowych na terenie Sławy doszło 24 sierpnia br. Nieznani sprawcy najpierw włamali się, a następnie wynieśli wartościowe przedmioty między innymi: telewizor, elektronarzędzia, sprzęt wędkarski na łączną sumę około 6 tysięcy złotych. Po zdarzeniu sławscy mundurowi w pobliskich zalesieniach znaleźli niewielką część porzuconych przez włamywaczy przedmiotów.

W wyniku podjętych przez sławskich kryminalnych czynności okazało się, że za włamania odpowiedzialni są dwaj mieszkańcy powiatu głogowskiego w wieku 20 i 21 lat.

Młodzi mężczyźni przyjechali do Sławy na imprezę. Postanowili nie wracać do domu z pustymi rękoma włamując się do domków letniskowych. Skradzione przedmioty trafiły do jednego z głogowskich lombardów.

Sławscy kryminalni odzyskali większość przedmiotów, które w najbliższym czasie trafią do prawowitych właścicieli. Zatrzymani mężczyźni usłyszeli już zarzuty do których przyznali się.

(KPP Wschowa)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl