TworzymyGłos Regionu

Runda finałowa Mistrzostw Polski w Motocrossie. Zawody na najwyższym poziomie

Sobota, 01 września 2018 o 16:30, aktualizacja Środa, 05 września 2018 o 11:14, autor: 0 2569
Runda finałowa Mistrzostw Polski w Motocrossie. Zawody na najwyższym poziomie

1 i 2 września na Torze Motocrossowym Kacze Doły koło Wschowy odbywa się VII runda Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostw Polski w Motocrossie. W niedzielę (2 września) rozegrane zostaną również zawody o Puchar Wschowy.

Na torze Kacze Doły odbywa się runda finałowa, która zgromadziła najlepszych zawodników z całej Polski. Bardzo dobrze spisują się zawodnicy Wschowskiego Klubu Motorowego. Największe szanse na podium ma Igor Zienkiewicz, który startuje w klasie MX2.

- Na naszym torze rozstrzygnie się kto zostanie Mistrzem Polski w Motocrossie - mówi Robert Jaromin z WKM Wschowa - ten kto chce przypieczętować swój tytuł, musi się u nas pojawić. Oczywiście w zawodach uczestniczą również inni zawodnicy, którzy chcą się spróbować, a przyjeżdżają do nas bardzo chętnie, ponieważ tor Kacze Doły zawsze jest bardzo dobrze przygotowany, a sama organizacja stoi na wysokim poziomie.

Zawody potrwają dwa dni. 2 września, czyli w niedzielę wszystko rozpocznie się o godz. 12:00.

- Zawodnicy wystartują w różnych klasach: MX85, MX2, MX Masters. Odbędą się również dwa wyścigi Pucharu Wschowy z licencją B i C - dodaje Robert Jaromin.

Zapraszamy zatem na niedzielne zawody. Będzie to motocross na najwyższym poziomie.

(rak/foto: olek)

(

)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl