TworzymyGłos Regionu

Rozpoczyna się remont ul. Pułaskiego w Szlichtyngowej

Wtorek, 22 września 2020 o 10:59, autor: 4 417
Rozpoczyna się remont ul. Pułaskiego w Szlichtyngowej

Burmistrz Miasta i Gminy Szlichtyngowa Jolanta Wielgus informuje, że w dniu 23 września br. (środa) o godz. 8:00 rozpoczną się roboty budowlane – remont ulicy Pułaskiego w Szlichtyngowej. 

Roboty prowadzone są w ramach zadania  „Wykonanie dokumentacji projektowej i remont dróg gminnych ulicy Ogrodowej i Pułaskiego w miejscowości Szlichtyngowa w systemie zaprojektuj i wybuduj”.

Z uwagi na powyższe prosimy o nieparkowanie pojazdów na ulicy Pułaskiego od najbliższej środy. W trakcie remontu cała ul. Pułaskiego zostanie wyłączona z ruchu pojazdów. Przepraszamy za utrudnienia oraz prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość na czas trwania remontu.

(Szlichtyngowa.pl)

REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Wyborca
22.09.2020 14:52

Sporą aktywność da się zauważyć obecnej p. burmistrz. Ciekawi mnie jak to obecnie gmina wychodzi na poniesionych kosztach, np. urzędniczej turystyki ( delegacje) zamiast wykorzystywać pieniądze ( i tak bardzo małe) na remonty mienia publicznego. Rynek Szlichtyngowej to prawdziwa staroć, zniszczone kamienice od lat dają świadectwo kto od ponad 30 lat tym zarządzał. Może nie są to inwestycje o znaczeniu strategicznym ( na pewno nie są) ale takie małe "dożywianie" choć trochę poprawia wizualizację i komfort życia mieszkańcom.

avatar
~WSumieNicNieWiem
23.09.2020 11:57

Zgadzam się. Drogi Wyborco masz całkowitą racje. Gmina mogłaby odświeżyć kamieniczki na rynku. W końcu to taka wizytówka naszego miasteczka. Wrzucić troche koloru do tego szarego betonu tak jak jest m.in. w Głogowie na starym mieście..

avatar
~do w.w
23.09.2020 14:45

Tylko zapomnieliście o jednym, że kamieniczki w Szlichtyngowej są prywatną własnością i dlaczego by gmina musiała z pieniędzy podatników robić komuś prezenty?

avatar
~DODANE DO POWY ŻEJ
24.09.2020 11:14

Jest takie coś jak ADMINISTRACYJNE nakazy co do utrzymania porządku w obrębie swojej własności i utrzymania schludnego wyglądu prywatnej własności ..... Administracja samorządowa ma na to prawne mechanizmy !!!!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl