TworzymyGłos Regionu

Rodzinnie na Owocowym Pikniku

Poniedziałek, 24 czerwca 2019 o 19:41, aktualizacja Wtorek, 02 lipca 2019 o 09:49, autor: 0 799
Rodzinnie na  Owocowym Pikniku

To już sześcioletnia tradycja. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wschowie zainaugurowała okres wakacyjny rodzinnym Owocowym Piknikiem.

Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji. Rozpoczęto od przedstawienia „Małe śledztwo w wielkiej sprawie” w wykonaniu teatru lalkowego „Pracownia Za Piecem” z Wolsztyna. Spektakl w zabawny sposób wyjaśniał najtrudniejsze zagadnienia dotyczące segregacji odpadów i recyklingu. Następnie uczestnicy mogli poszaleć na bibliotecznym dziedzińcu, gdyż Agencja Eventowa Show Time zabrała dzieci w taneczną podróż dookoła świata. Po intensywnej zumbie można było posilić się przepyszną sałatką owocową lub skosztować soczystych kawałków arbuza. Nie zabrakło również prac plastycznych. Dzieci z zapałem malowały kolorowe owoce, a spod ich rąk wychodziły prawdziwe arcydzieła! Chętni mogli także oddać się w ręce naszych wolontariuszek, które malowały twarze najmłodszych. Kotki, pieski, jednorożce czy superbohaterowie – kolejka na takie cuda była spora. Wszystko to uwiecznialiśmy podczas zabawnej sesji portretowej. Papierowe gadżety, takie jak wąsy, brody, okulary czy kapelusze sprawiły, że śmiechu przy tym było co nie miara. Na zakończenie rozdano dzieciom balony, tak że każdy wychodził zadowolony i uśmiechnięty. Mamy nadzieję, że po takim rozpoczęciu wakacje będą jeszcze bardziej udane!

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl