TworzymyGłos Regionu

Rejestracja on-line

wolontariuszy na 28 finał WOŚP

Piątek, 08 listopada 2019 o 09:43, aktualizacja Piątek, 08 listopada 2019 o 09:56, autor: 0 657
Rejestracja on-line

CKiR Wschowa informuje, że zarejestrować się na wolontariusza 28 Finału WOŚP można online. Podano instrukcję, która przeprowadzi przez proces rejestracji bez problemów. Tylko 7 kroków! Nie zwlekaj, zarejestruj się!

1. Wejdź na stronę iwolontariusz.wosp.org.pl .
Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, poproś opiekuna (rodzica) o założenie

konta opiekuna wolontariusza. Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, możesz przystąpić do samodzielnego wypełnienia zgłoszenia.

2. Podaj dane osoby pełnoletniej
Na samym początku uzupełnij dane w celu założenia konta w bazie wolontariusza/opiekuna prawnego (imię, nazwisko, pesel, hasło, e-mail).
Pamiętaj! Dane na tym etapie muszą być podane osoby pełnoletniej! Jeśli jesteś opiekunem prawnym, konto rejestrujesz na swoje dane, nie wolontariusza. Dane niepełnoletniego wolontariusza opiekun będzie dodawał w dalszych krokach.

3. Potwierdź rejestrację – kliknij w link aktywacyjny
Pierwszy etap za Tobą! Żeby utworzyć konto w bazie, musisz jeszcze tylko kliknąć w link aktywacyjny, przesłany na adres e-mail, który podałeś w formularzu rejestracyjnym. Po kliknięciu przeniesiesz się ponownie na stronę iwolontariusz.org.pl. Na górze zobaczysz zielony pasek, który poinformuje Cię o poprawnej aktywacji. Teraz możesz już się zalogować.

4. Dodaj wolontariusza „Dodaj kandydata na wolontariusza” – taki napis powinien pojawić się na niebieskim pasku. Widzisz? Świetnie! Czas przystąpić do rejestracji osoby, która chce dołączyć do Sztabu w swojej okolicy i kwestować
podczas 28. Finału.

5. Wybierz Sztab
Aby wybrać Sztab w swoim mieście, skorzystaj z wyszukiwarki. Wpisz nazwę miasta lub jego kod pocztowy. Kiedy już wybierzesz Sztab, kliknij przycisk „Zapisz się do Sztabu”.

6. Formularz osoby kwestującej
Czas na drugi formularz – osoby kwestującej. Uwaga opiekunowie! To właśnie tutaj podajecie dane niepełnoletniego wolontariusza.
Przygotuj swoje zdjęcie – pamiętaj, że jego rozmiar musi być w formacie jpg i mieć minimum 600 x 800 pikseli. Jeśli zdjęcie nie będzie spełniać powyższych kryteriów, nie będziesz mógł wysłać zgłoszenia.W formularzu będziesz poproszony o podanie danych osoby zgłaszającej się na wolontariusza – imię, nazwisko, datę urodzenia, pesel, nr telefonu, adres zamieszkania, szkołę lub miejsce pracy. Wypełnione? Nie ma na co
czekać – wysyłaj! Twoje zgłoszenie właśnie trafiło do Sztabu, a Ty w skrzynce mailowej znajdziesz krótką wiadomość dotyczącą statusu zgłoszenia.

7. Udaj się do Sztabu, aby potwierdzić dane
Skontaktuj się ze swoim Sztabem lub sprawdź od niego wiadomość ponownie, logując się w bazie wolontariuszy.
W zakładce „Zgłoszenie” znajdziesz status swojego zgłoszenia.
W zakładce „Wiadomości” (koniecznie sprawdzaj!) znajdziesz informację „kiedy i gdzie” organizowane jest spotkanie, które ma na celu potwierdzenie danych i podpisania Oświadczenia wolontariusza (samo zgłoszenie nie jest jednoznaczne  z rejestracją w Sztabie).

Przeczytaj poradnik wolontariusza 28. Finału WOŚP!

(Foto: CKiR Wschowa)


REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl