TworzymyGłos Regionu

Rada Powiatu Wschowskiego murem za polskim mundurem

Piątek, 03 grudnia 2021 o 12:53, autor: 4 597
Rada Powiatu Wschowskiego murem za polskim mundurem

Rada Powiatu Wschowskiego podjęła uchwałę w sprawie wyrażenia poparcia dla polskich służb mundurowych, strzegących granic Rzeczypospolitej Polskiej, składając jednocześnie wielkie podziękowania.

Treść uchwały:

(Starostwo Powiatowe we Wschowie)

REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~mundur?
04.12.2021 09:09

Do czego to doszło w tym kraju aby organizować tego typu akcje "za mundurem" ???. To już Polski "mundur" jest tak słaby, że wymaga aż takich akcji ???. To prawie jak za czasów Amerykańskiej wojny w Wietnamie gdzie USA podobne akcje prowadziło i jak to się dla nich skończyło .?. Jeśli żołnierz w mundurze nie potrafi zadbać o honor Polskiego munduru to po co go nosi ?.

avatar
~mundur
04.12.2021 20:57

Słaby to jest ten komentarz. Porównywanie obrony własnych granic do wojny w Wietnamie jest nie na miejscu. Ludzie noszący mundur są w mediach opluwani i nazywani mordercami. Warto dać im wsparcie i potwierdzić mandat, że działają dla nas w naszym imieniu. Nie mam nic przeciwko uchodźcom. Niech się skierują do najbliższego przejścia granicznego i spróbują przekroczyć granice legalnie.

avatar
~DO"mundur"
05.12.2021 08:56

Czytaj człowieku czyjeś komentarze ze zrozumieniem ! - Gdzie tam masz porównywanie ..."obrony własnych granic z wojną w Wietnamie...." ?. Jak BYK pisze, że chodzi o PROPAGANDĘ - PROPAGANDĘ w obronie munduru ???. Jak można organizować tego typu akcje - apele w obronie munduru, a niszczyć drugiego człowieka ???. Gdzie tu jest Chrześcijańskie Miłosierdzie - Mówi o tym Głowa Kościoła na Świecie PAPIEŻ !!!!. MUNDUR to jak wiesz tylko ODZIENIE człowieka - w tym przypadku żołnierza - to jaki sens, gdzie tu logika WZYWAĆ DO OBRONY MUNDUU ????. A CO Z TYM CO TO NOSI TO ODZIENIE - TEN MUNDUR ???? - TO JEST ISTOTA NIEMYSLĄCA, ON NIE WIE CO CZYNI drugiemu człowiekowi i w imię czego to czyni ????. Jaka obrona granic - czy widziałeś aby Niemcy, Francja, Anglicy - i inne państwa świata czynili coś takiego milionom Polaków - migrantom i ganiali ich po lasach, a nie wszyscy oni przekraczali granice , jak to Ty piszesz przez przejścia graniczne ????-!. Czy się kiedyś zastanowiłeś ilu Polaków - Twoich rodaków jest w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, USA i co tam robią i jak tam sie nielegalnie dostało i nadal są tam i przebywają nielegalnie --- NIELEGALNIE !!!!!!. Jest takie przysłowie Polskie ; - Nie pamięta wół jak cielęciem był !!!!. I Ty i tobie podobni są takim WOŁEM !!!!!!!. A mówicie i epatujecie tym, że jesteście katolikami !!!!!

avatar
~mundur
05.12.2021 20:30

A czy ja popieram nielegalnych polskich imigrantów i co ma do tego religia?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

PRACA
PRACA
Oferty
Grunty rolne
Grunty rolne
Pozostałe
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl