TworzymyGłos Regionu

W tych miejscowościach nastąpi przerwa w dostawie prądu (AKTUALIZACJA)

Czwartek, 23 września 2021 o 13:33, aktualizacja Czwartek, 23 września 2021 o 13:35, autor: 13 31263
W tych miejscowościach nastąpi przerwa w dostawie prądu (AKTUALIZACJA)

Czy w powiecie wschowskim jest prąd? Kiedy i gdzie nastąpi planowane wyłączenie energii elektrycznej w powiecie wschowskim? Kiedy wróci prąd we Wschowie, Sławie, Szlichtyngowej? Informacje pochodzą ze stron operatorów: Enea, Energa oraz informacji publikowanych przez Starostwo Powiatowe we Wschowie. Artykuł jest aktualizowany.


Obszar Sława
w dniach: 2021-09-23,
w godzinach: 23 wrz 08:30 - 23 wrz 13:00
miejscowości Szreniawa 4 do 28a, 40


Obszar Sława
w dniach: 2021-09-24,
w godzinach: 24 wrz 09:00 - 24 wrz 12:00
miejscowości Sława dz. 739/43


Obszar Sława
w dniach: 2021-09-27,
w godzinach: 27 wrz 08:30 - 27 wrz 12:30
miejscowości Ciosaniec 46A, 47A, 48 do 82


Obszar Sława
w dniach: 2021-09-30,
w godzinach: 30 wrz 08:00 - 30 wrz 14:30
miejscowości Kamienna, Głuchów 1 do 7, 21 do 45, działka
202/14,


Obszar Wschowa
w dniach: 2021-09-30,
w godzinach: 30 wrz 09:00 - 30 wrz 12:00
gm. Wschowa: Tylewice nr 1 do 8A, 8G, nr 9AGH, nr 79 do 86, nr
91, 92, działki nr 124/4, 143/2, 147/4, 158/4, 366/20, ośw.
przejścia dla pieszych, WIÓREX.

Źródło: Powiat Wschowski, Enea Operator, Energa Operator.

REKLAMA

Komentarze (13)

avatar

avatar
~Dość tego
10.02.2021 11:32

Przyjeżdżam do wschowy raz w tygodniu i za każdym razem muszę od nowa programować wszystkie zegary itd. Czy w tym państwie zacznie w końcu coś normalnie funkcjonować? Czy trzeba energetykę pozwać do sądu?

avatar
~do powyżej
25.02.2021 12:44

Przyjeżdżaj co drugi tydzień, będziesz miał mniej roboty.

avatar
~Średniowiecze
10.02.2021 13:20

Sasin obiecał, że podwyżek prądu nie będzie, ale poszedł o krok dalej- to prądu nie będzie. Bangladesz

avatar
~KK
25.02.2021 09:06

A żaden z Was nie wpadł na to, że na osiedlu robią nowe przyłącza do zakupionych działek i wyłączenia prądu są niezbędne. Życzę więcej empatii.

avatar
~Ogarnijcie się
12.04.2021 16:59

Dzień z prądem dniem straconym. Co za kraj?

avatar
~arek
29.05.2021 23:15

co z oswietleniem w Buczynie? od miesiaca panuje ciemnosc,zaden wlodarz gminy sie nie interesuje,ani droga,dziurawa,ani obkaszaniem pobocza,

avatar
~spacer
09.09.2021 23:25

i poseł RP tam biega i nie widzi tego????

avatar
~Co to ma być?
04.07.2021 12:03

W żadnym europejskim cywilizowanym kraju nie ma czegoś takiego jak planowane wyłączenie prądu. Zdarzają się awarie, ale o tym zaraz trąbią media jako coś niebywałego. Gdzie my żyjemy?

avatar
~Co Ty im możesz......?
05.07.2021 08:42

Jak zauważyłeś to ich stary nowy prezes nie żyje Twoim, Naszym problemem z prądem, Totalnymi podwyżkami w Kraju tylko ma problem z """" Syndromem Tłustych Kotów" w pisie, partii Ziobro i Gowina !!!!. Co tak taki twój problem z wyłączaniem- włączanie prądu !!!!. Przyjdzie kampania wyborcza i przyjadą do Naszej Wschowy ich posłowie to Ci-Nam kolejnych programów, a la "łady" na starych fundamentach poopowiadają !!!!!. A w tle mamy podwyżkę tego prądu, której nie miało być wg ich obiecanek z ostatnie kampanii ich prezydenta !!!!!. I CO ......?.

avatar
~Pj
07.07.2021 13:03

Głupoty piszesz. Jeśli muszą robić nowe przyłącza lub konserwacje to muszą zaplanować wyłącznie.I to w każdym kraju europejskim. Czy może mają czekać na awarię żeby wtedy to zrobić? Dobrze że informują. Jak by nie informowali to byś narzekał że nic o tym nie wiesz.

avatar
~.Autor.
08.07.2021 08:17

To jeszcze coś zróbcie z oświetleniem ul. Działkowej, bo zapala się o 23

avatar
~Aneta
02.08.2021 17:13

Wystarczy kable puścić pod ziemią tak jak u sąsiadów

avatar
~Pomniejszy
06.08.2021 11:55

"Wystarczy kable puścić pod ziemią..." a przyłącza do nich same się będą robiły.