TworzymyGłos Regionu

Przepiękne ujęcia! Gmina Wschowa z lotu ptaka.

Finał projektu „Zdronowani”. (VIDEO)

Czwartek, 25 listopada 2021 o 21:38, autor: 5 935
Przepiękne ujęcia! Gmina Wschowa z lotu ptaka.

Stowarzyszenie Wschowski Inkubator Potencjału zakończyło projekt pn. "Zdronowani", którego efektem końcowym jest film ukazujący piękno gminy Wschowa z lotu ptaka.

- Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, zrobiliście kawał dobrej roboty! - piszą przedstawiciele WIP. - Zrobimy wszystko, aby w 2022 roku w dalszym ciągu rozwijać wasze zainteresowania z tematów dronów i kontynuować nasze zajęcia.

Projekt przeprowadzony został w ramach programu Lubuskie Obywatelskie Inicjatywy Młodzieżowe finansowanego przez Samorząd Województwa Lubuskiego.

Źródło: WIP 

 

REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~dawid
26.11.2021 07:45

i te piękne widoki placu przed ratuszem ma zająć "betonoza" czyli nowy ratusz . Nigdy.

avatar
~Urszula Chudak
26.11.2021 10:31

Mam pytanie do realizatora - to musi się tak szybko przesuwać? Może i musi, ale za wyjaśnienie z góry dziękuję. Nie ma po prostu czasu, na nasycenie oczu przepięknymi widokami. Brakuje mi jeszcze najpiękniejszego z miejsc, moim skromnym zdaniem, a mianowicie górzystych okolic Pszczółkowa. Zawsze są urokliwe; w okresie jesieni - szczególnie. Ten projekt, to naprawdę dobrze spożytkowane pieniądze Województwa Lubuskiego, zresztą jak zawsze przez Wasze Stowarzyszenie.

avatar
~UC.pl
26.11.2021 10:56

a mi brakuje kina...

avatar
~Zdołowany
26.11.2021 16:55

Bardzo słaba realizacja, wygląda jak film osoby, która dopiero uczy latać. Takich rzeczy nie pokazuje się. Brak pomysłu w montażu, a muzyka tak beznadziejnie dobrana, nie pasująca do obrazu, że nie da się tego oglądać. Do tego - nie wiadomo po co - przyspieszone ujęcia, wciąż te same kadry, jakby Wschowa kończyła się na Rynku, Ratuszu i poczcie. Jeśli ktoś to robi z pasji to ok, ale jeśli ktoś bierze za taki projekt pieniądze to wstyd.

avatar
~Maria Karasek
29.11.2021 08:39

no nie wiem, jeżeli robił to młody człowiek z pasją to ok-szacunek (podoba mi się jedem odcinek tem z alejki parkowej - piękne ujęcie jesieni ) .

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl