Program „Lubuskie dla Lekkiej Atletyki” we Wschowie

Poniedziałek, 02 października 2017 o 10:40, aktualizacja Środa, 04 października 2017 o 14:10, autor: 3 1300
Program „Lubuskie dla Lekkiej Atletyki” we Wschowie

W porozumieniu z Lubuskim Urzędem Marszałkowskim i Lubuskim Związkiem Lekkiej Atletyki rusza we Wschowie, po raz pierwszy w historii, program zajęć z Lekkiej Atletyki dla młodzieży z klas IV-VI – „Lubuskie dla Lekkiej Atletyki”. Program będzie realizowany we współpracy ze wschowskim klubem lekkoatletycznym LLKS Osowa Sień oraz ze Szkołą Podstawową Nr 2 we Wschowie.

Zajęcia są bezpłatne i będą się odbywać na hali sportowej przy ul. Zacisze 1 i terenach zielonych w parku wolsztyńskim. Zajęcia są skierowane do młodzieży z klas IV-VI z terenu Gminy Wschowa, które pragną się wszechstronnie rozwijać i doskonalić swoje zdolności motoryczne. Dzieci będą mogły poznać różne konkurencje lekkoatletyczne oraz uczestniczyć w zawodach i obozach sportowych. Treningi będą się odbywały 3 razy w tygodniu po 90 minut, pod okiem trenera I klasy z Lekkiej Atletyki - Andrzeja Orłowskiego. Młodzi sportowcy mogą poznać drogę do mistrzostwa sportowego w LA.

„Ten przedział wiekowy stanowi preselekcję do sportu, dlatego zajęcia będą ukierunkowane na szeroko rozumiane usprawnianie i poszukiwanie harmonijnego rozwoju psycho-fizycznego młodych ludzi. Program będzie stanowił pomost do późniejszej specjalizacji w LA.”

Szanowny Rodzicu!

Jeśli uważasz, że Twoje Dziecko ma talent do Lekkiej Atletyki, lubi biegać i skakać, nie boi się ciężkiej i systematycznej pracy, już dziś możesz je posłać na darmowe zajęcia sportowe pod fachową opieką.

„Nawet jak nie zostaniesz Mistrzem będziesz lepszym i zdrowszym człowiekiem”

Citius-Altius-Fortius

Zgłoszenia do programu i szczegółowe informacje;

E-mail; blekitnios@gmail.com 

Tel. 691 043 837

Lub osobiście u trenera Andrzeja Orłowskiego.

REKLAMA

Komentarze (3)

avatar
~Zdziwiony.
02.10.2017 20:30

Jak program jest realizowany we współpracy z SP 2, to dlaczego zajęcia będą prowadzone na hali sportowej w SP 3. Niech SP 2 udostępni salę.

avatar
~E..
03.10.2017 15:37

Wszystkie kluby sportowe korzystają z hali na zaciszu, bez względu na to do jakiej szkoły chodzą dzieci. I w tym wypadku też tak jest.

avatar
~Rodzic
05.10.2017 12:48

Wreszcie konkretna oferta dla młodzieży zagospodarowania wolnego czasu.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaSławaOSP Konradowo wygrało Międzygminne Zawody Prądopiłki Strażackiej
16.07.20180 584
W sobotę (14 lipca) odbyły się Międzygminne Zawody Prądopiłki Strażackiej w Przybyszowie. Na stawach pojawiło się 7 jednostek. Uroczystego otwarcia dokonał Burmistrz Sławy Cezary Sadrakuła...

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl