Program „Lubuskie dla Lekkiej Atletyki” we Wschowie

Poniedziałek, 02 października 2017 o 10:40, aktualizacja Środa, 04 października 2017 o 14:10, autor: 3 1110
Program „Lubuskie dla Lekkiej Atletyki” we Wschowie

W porozumieniu z Lubuskim Urzędem Marszałkowskim i Lubuskim Związkiem Lekkiej Atletyki rusza we Wschowie, po raz pierwszy w historii, program zajęć z Lekkiej Atletyki dla młodzieży z klas IV-VI – „Lubuskie dla Lekkiej Atletyki”. Program będzie realizowany we współpracy ze wschowskim klubem lekkoatletycznym LLKS Osowa Sień oraz ze Szkołą Podstawową Nr 2 we Wschowie.

Zajęcia są bezpłatne i będą się odbywać na hali sportowej przy ul. Zacisze 1 i terenach zielonych w parku wolsztyńskim. Zajęcia są skierowane do młodzieży z klas IV-VI z terenu Gminy Wschowa, które pragną się wszechstronnie rozwijać i doskonalić swoje zdolności motoryczne. Dzieci będą mogły poznać różne konkurencje lekkoatletyczne oraz uczestniczyć w zawodach i obozach sportowych. Treningi będą się odbywały 3 razy w tygodniu po 90 minut, pod okiem trenera I klasy z Lekkiej Atletyki - Andrzeja Orłowskiego. Młodzi sportowcy mogą poznać drogę do mistrzostwa sportowego w LA.

„Ten przedział wiekowy stanowi preselekcję do sportu, dlatego zajęcia będą ukierunkowane na szeroko rozumiane usprawnianie i poszukiwanie harmonijnego rozwoju psycho-fizycznego młodych ludzi. Program będzie stanowił pomost do późniejszej specjalizacji w LA.”

Szanowny Rodzicu!

Jeśli uważasz, że Twoje Dziecko ma talent do Lekkiej Atletyki, lubi biegać i skakać, nie boi się ciężkiej i systematycznej pracy, już dziś możesz je posłać na darmowe zajęcia sportowe pod fachową opieką.

„Nawet jak nie zostaniesz Mistrzem będziesz lepszym i zdrowszym człowiekiem”

Citius-Altius-Fortius

Zgłoszenia do programu i szczegółowe informacje;

E-mail; blekitnios@gmail.com 

Tel. 691 043 837

Lub osobiście u trenera Andrzeja Orłowskiego.

REKLAMA

Komentarze (3)

avatar
~Zdziwiony.
02.10.2017 20:30

Jak program jest realizowany we współpracy z SP 2, to dlaczego zajęcia będą prowadzone na hali sportowej w SP 3. Niech SP 2 udostępni salę.

avatar
~E..
03.10.2017 15:37

Wszystkie kluby sportowe korzystają z hali na zaciszu, bez względu na to do jakiej szkoły chodzą dzieci. I w tym wypadku też tak jest.

avatar
~Rodzic
05.10.2017 12:48

Wreszcie konkretna oferta dla młodzieży zagospodarowania wolnego czasu.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaZaproszenie na otwarcie wystawy "Świadkowie minionych pokoleń"
21.02.20180 159
Świadkowie minionych pokoleń to wystawa archeologiczno-etnograficzna przygotowana z okazji jubileuszu 50-lecia istnienia Muzeum Ziemi Wschowskiej, którą prezentowana będzie od 28 lutego do ...

Ogłoszenia

Stacja Kontroli Pojazdów
Stacja Kontroli Pojazdów
Oferuje usługi
działka budowlana
działka budowlana
Działka budowlana
REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl