TworzymyGłos Regionu

Pożar w domu jednorodzinnym

- ul. Polna we Wschowie

Piątek, 14 lutego 2020 o 14:01, aktualizacja Piątek, 14 lutego 2020 o 16:13, autor: 4 6198
Pożar w domu jednorodzinnym

Dzisiaj, tj. 14 lutego, po godzinie 13 zapaliło się podpiwniczenie budynku jednorodzinnego przy ul. Polnej we Wschowie. Na miejsce przybyły 3 zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie. Jedna osoba została poszkodowana w wyniku pożaru. Mężczyzna ma  poparzenia górnych dróg odechowych, twarzy i rąk. Droga jest zablokowana przez służby ratownicze.

REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Pj
14.02.2020 18:01

To pogotowie skąd jechało? Z Konina? Straż już dawno stoi, film trwa ponad 3 minuty i dalej ich nie widać.

avatar
~As
14.02.2020 22:59

Z jedną karetką we Wschowie i jedną w Sławie nie ma co liczyć na szybką pomoc. Chyba,że akurat są obie w szpitalu . Tak ustawa mówi o ilości karetek na ilość mieszkańców. I tu wypadamy kiepsko.

avatar
~DO-As-
15.02.2020 10:07

Dobre pytanie !. Biorąc pod uwagę OSTATNIO przegłosowaną USTAWĘ o bezczelnej dotacji pieniędzy należących do Suwerena w kwocie ok. dwóch miliardów przez partię pisowską na ich telewizję rządową - inaczej Kurskiego - twórce powiedzenia, cytat ..... " ciemny lud to kupi " ...... . Jak Państwo wiecie opozycja parlamentarna chciała przeznaczyć te pieniążki na Polską Służbę Zdrowia - Onkologię, a TOTALNA władza pis przeznaczyła te pieniądze na ich telewizję !!!!!. Tak więc nie DZIWMY się, że brakuje karetek zdrowia dla ratowania naszego zdrowia i życia w tym kraju !!!. Dla tych TOTALNYCH rządów ważniejsza jest propaganda i GEST z PALCEM ich posłanki w tej sprawie niż ratowanie naszego życia !!!!. Palec tej polec tej posłanki jest tego dowodem ( i ten jej uśmiech - bezcenny ).

avatar
~FWS
15.02.2020 12:25

Z konina szybciej by dojechali A2 i S5 hehe :) a tak na poważnie, może mieli inną interwencje w tym czasie ? :)

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Kupię mieszkanie
Kupię mieszkanie
Mieszkania
Alufelgi
Alufelgi
Części i akcesoria
Mazda 5
Mazda 5
Sprzedam
Koła do Zafiry
Koła do Zafiry
Części i akcesoria
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl