Potrzebna gotówka na już - co robić?

Wtorek, 05 września 2017 o 16:04, aktualizacja Wtorek, 05 września 2017 o 16:07, autor: 0 528
Potrzebna gotówka na już - co robić?

Życie bywa zaskakujące. W najmniej oczekiwanych momentach przynosi niespodzianki, na które nie jesteśmy przygotowani. Często wymagają one nakładów finansowych i wiążą się z wydatkami, których nie potrafimy sfinansować. Wtedy na gwałt potrzeba pieniędzy. Jak je zdobyć? Przedstawiamy 3 możliwości na szybką gotówkę.

1. Rodzina i znajomi

Pożyczka od rodziny lub znajomych ma wiele zalet, ale nie jest pozbawiona wad. Do najważniejszych plusów tej formy zadłużania się można zaliczyć brak sztywnych zobowiązań i zerowe koszty. Pożyczając od najbliższych, rzadko kiedy oddajemy dług z nawiązką, tak jak to dzieje się w przypadku korzystania z usług banków i firm pożyczkowych. Ponadto pieniądze uzyskane od rodziny i znajomych nie są objęte żadnymi regulacjami, dlatego w razie spóźnienia się ze spłatą nie należy się obawiać konsekwencji finansowych. Pożyczanie od rodziny i znajomych ma również poważne ograniczenia i wady. Nie da się ukryć, że u najbliższych zadłużamy się raczej na niewielkie kwoty – o ile pożyczka 500 zł od rodziców, rodzeństwa czy wujostwa wchodzi w grę, o tyle kwota 5000 zł jest już raczej nieosiągalna. Inna problematyczna kwestia to po prostu dyskomfort, jaki wiąże się z pożyczaniem pieniędzy od rodziny i znajomych. Wiele osób zwyczajnie wstydzi się poprosić o pieniądze i przyznać do problemów finansowych przed najbliższymi, co jest w pełni zrozumiałe.

2. Pożyczka

Coś powstrzymuje Cię od zadłużenia się u rodziny lub znajomych? W takim razie szybką gotówkę uzyskasz dzięki pożyczkom. Do wyboru masz usługi banków lub firm pożyczkowych. Gdy zależy Ci na czasie, wszystkie formalności zdecydowanie szybciej załatwisz w firmie parabankowej, a nie w banku, w którym trzeba przedłożyć wiele dokumentów i zaświadczeń, żeby móc się zadłużyć. Pamiętaj jednak, że w firmach pożyczkowych dostępne są wyłącznie niewielkie kwoty, z reguły nieprzekraczające kilku tys. zł. Jeśli tyle Ci wystarczy, chwilówki na bezpiecznechwilowki.pl będą znakomitym wyborem w Twoim przypadku. Za ich pośrednictwem zdobędziesz dodatkową gotówkę nawet w 15 min., wypełniając przez Internet prosty formularz i przechodząc krótka weryfikację.

3. Kredyt w koncie

Od dłuższego czasu korzystasz z konta osobistego w jednym z polskich banków? O ile otrzymujesz na nie wynagrodzenie lub osiągasz regularne przychody z innego tytułu, istnieje duże prawdopodobieństwo, że możesz zapożyczyć się poprzez kredyt w koncie. Wszystkie formalności załatwisz przez Internet, a po akceptacji wniosku uzyskasz natychmiastowy dostęp do dodatkowych pieniędzy. Ilość przyznanych środków zależy od wysokości i regularności Twoich wpływów na konto.

REKLAMA
Komentuj Podziel się

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaSławaDzieci zmierzyły się w Aquathlonie
21.07.20180 265
Już po raz 21. na terenie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku rozgrywane są zawody w Triathlonie. 21 czerwca, w sobotę, ci najmłodsi i trochę starsi zmierzyli się w aquathlonie. Zmagania po...

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl