TworzymyGłos Regionu

Pomóż Justynie wygrać z rakiem!

Poniedziałek, 26 października 2020 o 10:23, aktualizacja Poniedziałek, 26 października 2020 o 10:34, autor: 0 1702
Pomóż Justynie wygrać z rakiem!

Historia Justyny, mieszkanki powiatu wschowskiego, związana z chorobą rozpoczęła się w 2019 roku w maju. Pomyślisz "to całkiem niedawno". Owszem, czasu upłynęło niewiele, jednak rak rozgościł się już zbyt dobrze. Kim jest Justyna? To piękna, młoda 32-letnia kobieta, mama 2 wspaniałych chłopców i szczęśliwa żona.

Zdiagnozowano u niej zapalnego potrójnie ujemnego raka piersi z przerzutami do węzłów pachowych, śródpiersia i podobojczykowych. Rak z najgorszymi rokowaniami . Justyna jest już po 4 chemiach i mastektomii prawej piersi . Dotychczasowe leczenie nie przynosi pozytywnych informacji dlatego chce spróbować leczenia specjalnym środkiem , który nie podlega refundacji . Jest to lek immunologiczny najnowszej generacji jaki posiada w tej chwili onkologia.

W momencie kiedy uzupełniam tą zbiórkę Justyna jest w szpitalu i podają jej pierwszą dawkę tego leku. Każdy taki wlew to koszt 10 000,00 zł a będzie ich minimum 5. Potrzebujemy zatem około 50 000,00 zł na same wlewy + koszty dojazdu do kliniki, specjalistyczną żywność, konsultacje medyczne..

Wola walki, determinacja i ogrom siły u Justyny bierze się z serca. Chce pokonać raka aby móc spełniać się w roli żony i mamy.

LINK DO ZBIÓRKI

Kim jestem ja? Sąsiadką Justyny, której pęka serce na widok samotnie spacerującego męża z dziećmi .

Dlaczego ta zbiórka? Bo chcę jej pomóc :)

Wiemy jak ciężko jest uzbierać tak duże pieniądze dlatego zwracamy się o Waszą pomoc. Bez Was Justyna nie będzie w stanie podjąć kosztownego leczenia.

Dajmy jej szansę zobaczyć jak dorastają jej dzieci.

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl