TworzymyGłos Regionu

Pomagają swojej nauczycielce - krew dla Barbary Żyto

Środa, 09 października 2019 o 21:35, aktualizacja Sobota, 12 października 2019 o 00:04, autor: 0 1119
Pomagają swojej nauczycielce - krew dla Barbary Żyto

8 października 2019 r. w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tomasza Zana we Wschowie odbyła się akcja honorowego oddawania krwi na rzecz nauczycielki Liceum Pani Barbary Żyto. Pobrano  29 jednostek, co po przeliczeniu daje 13,05 litra krwi.

Za tydzień do akcji zbierania krwi dla Pani Basi przyłącza się I Zespół Szkół im. S. Staszica. Zachęcamy  do udziału wszystkie zdrowe osoby w wieku  18-65 lat, posiadające dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem, ważące powyżej 50 kg, które w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie miały wykonanego zabiegu operacyjnego, tatuażu, przekłucia uszu lub innych części ciała.

Jednocześnie miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała Certyfikat Szkoły Promującej Honorowe Oddawanie Krwi.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne  Liceum serdecznie dziękuje wszystkim, którzy wsparli naszą akcję i dzięki którym mogła się ona odbyć. Cieszymy się, że łączy nas hasło „Twoja krew moje życie”.

Tekst i zdjęcia: ILO

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl