TworzymyGłos Regionu

Politycy PiS w Sławie [FILM]

Sobota, 04 lipca 2020 o 13:28, aktualizacja Sobota, 04 lipca 2020 o 17:29, autor: 25 2048
Politycy PiS w Sławie [FILM]

W sobotnie przedpołudnie na sławskim Nowym Rynku odbyło się spotkanie z politykami PiS w ramach akcji Łączy Nas Polska. Do głosowania na Andrzeja Dudę zachęcali Poseł RP Marek Ast i Wiceminister Spraw Zagranicznych Szymon Szynkowski vel Sęk. 

Akcja #ŁączyNasPolska to cykl spotkań wspierających kandydaturę Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich.

I tura w Sławie:

 1. Andrzej Duda - 42,97% (2588)
 2. Rafał Trzaskowski - 29,27% (1763)
 3. Szymon Hołownia - 16,15% (973)
 4. Krzysztof Bosak - 6,04% (364)
 5. Władysław Kosiniak-Kamysz - 2,76% (166)
 6. Robert Biedroń - 2,04% (123)
 7. Stanisław Żółtek - 0,30% (18)
 8. Mirosław Piotrowski - 0,17% (10)
 9. Marek Jakubiak - 0,15% (9)
 10. Waldemar Witkowski - 0,10% (6)
 11. Paweł Tanajno - 0,05% (3)

Frekwencja 59,94%

Liczba kart ważnych 6 046

Liczba uprawnionych 10 086

REKLAMA

Komentarze (25)

avatar

avatar
~Młoda
04.07.2020 15:46

Ciekaw czy cos powiedzieli o postkomunistach w ich ugrupowaniu, a nawet w TK ???, co z ułaskawieniem pedofila ?, co z zakupem maseczek ochronnych, respiratorów ???, kto zwróci za zakup worków, pakietów wyborczych nieodbytych wyborów z 10 maja br. ?. Czy nadal będą nam wciskać kit o VACIE na musztardę i tampony !!!!!. A tak na poważnie : - ile ta Sława otrzymała pieniędzy na te swoje lokalne INWESTYCJE od tej WYIMAGINOWANEJ INSTYTUCJI jak nazwał Unię Europejską ich kandydat Duda, ze "szmatą" a nie Flagą jak to określiła ich posłanka, która teraz zasiada w TK ?????. To jest ta ich prawdziwa twarz POLAKA !...... Jak widać po PIERWSZEJ Turze Wyborów sława jest na te argumenty ja te trzy Małpki """głucha, niema i ślepa..." !. Oby tylko umiała się przyznać do otrzymanego szmalu od UE !.

avatar
~Młoda cwana gapa
04.07.2020 17:29

Taka jesteś tępa odnośnie ułaskawienia ? Nie potrafisz dojść do prawdy ? Dlaczego kłamiesz odnośnie ułaskawienia . Kto wtykał polską flagę w gówno ? Nie pamiętasz młoda ? Jesteś bezszczelną manipulatorką . Wojewódzki to twój flagowy idol ?

avatar
~Złodzieje vatowscy
04.07.2020 18:25

Dziękuje PAD za likwidację vatowskich przekrętów które były norma w czasach rządów platformy obywatelskiej Trzaskowskiego !!!

avatar
~Wy PAD
04.07.2020 15:57

Widać tłumy haha. Brawo Sława. A tak nawiasem, za czyje pieniądze ta partyjna ustawka?

avatar
~Obywatelu RP
04.07.2020 18:00

Wydałeś kasę ? Ile ?

avatar
~ZW cwaniaczy
04.07.2020 18:14

Przy każdej kampanii ZW zawiesza artykulik pod komentarze nr PiS . ZW i obiektywizm haha . Kiedy ściągnięcie ten artykuł ? Za tydzień w poniedziałek ? Waszą przebiegłość jest ochydna !

avatar
~MASKA, czyli maskarada....
04.07.2020 16:39

KTO TO KUPUJE ....?; - kandydat Duda pis + jak widzimy po ostatnich jego kampaniach w lokalnych małomiasteczkowych społeczeństwach z natężeniem po tym jak Pan Trzaskowski zaczął mu deptać po pietach zaczyna innych wyzywać, wulgaryzować na temat tzw. "elyt" - "Warszawka, Krakówka...", tym czasem sam pochodzi z elit Krakowskich, na dodatek kończył prestiżowe Krakowskie Liceum, swoja polityczną karierę rozpoczynał w Uni Wolności - tam gdzie mentorem politycznym był śp, Pan Bronisław GERMEK !!!!. To mu obecnie jak widać nie przeszkadza i stosuje manewr Obłudy i Cynizmu mimo, że na kolejny szczyt polityki wynieśli go bracia Kaczyńscy ~!!!!!. Mimo, że żywcem jest przypisany elicie Krakowskiej obecnie uśmiecha się do społeczności małomiasteczkowej - mniej kumatej na tematy polityczne takiej elity jak kandydat Duda pis+ !!!!. I tak ludność lokalna i małomiasteczkowa w ostatnich wyborach dała się na ten LEP kandydata Dudy nabrać i zagłosowała w większości na niego !!!!. Jak by powiedział Kowal - miękki materiał jak ta stal słabszej jakości z tego ludu co się tak daje wodzić kandydatowi Dudzie z elit Krakowskich !!!!!. W stylu dla siebie Cynicznym i Bezwstydnym próbuje w tej kampanii przyprawić "gębę" rzecznika salonów Panu Trzaskowskiemu, a sam jak widać jest zdrowym tego przykładem Wielkiego Salonu Krakowskiego i byłej Uni Wolności - a kto był w Uni to każdy z nas pamięta !!!!!. Pan Trzaskowski to ma chociaż swoje zdanie i stanowisko w tym co mówi i robi, czego nie widać u takiego inteligenta z Krakowa jak pan kandydat DUDA - co mówi i wykonuje wg poleceń swojego obecnego mentora J. Kaczyńskiego !!!!!!. Cynizm i Obłuda = się kandydat Duda !!!!!

avatar
~Tusk Trzaskowski
04.07.2020 18:22

Trzaskowskiemu nie przeszkadza spuścizna Walc Gronkiewicz . Tuska i Michnika . Emeryci górnicy rolnicy ! Glosujcie na Dudę ! Trzaskowski to oferma który spuszcza ścieki w Warszawie !

avatar
~Kupiec
04.07.2020 18:23

Kto kupuje Trzaskowskiego ? Króla ścieków w Warszawie ?

avatar
~Trzaskowski nie niezalezny
04.07.2020 18:29

Trzaskowski to kandydat niezależny od Tuska, unii, Niemiec i Francji ! To kandydat który nie boi się ruskich , Putina ! To człowiek niezależny od dyktatu zielonych i klimatu . To człowiek który boi się tylko LGBT !

avatar
~Stary pierdziel
04.07.2020 17:06

Mój Boże aż serce mi się kraje że historia kołem się toczy . Jak w latach minionych słusznych też jeżdżono z portretami i wychwalano władzę że kraj miodem i mlekiem płynie . Wtedy to miało jakiś sens bo w tym czasie do sklepów rzucano mięso ,garmażerkę i czasem można było kupić pralkę Franię . Dzisiaj niestety są tylko wygłaszane puste słowa , robienie z ludzi baranów i maszynki do głosowania .

avatar
~SPOŁECZEŃSTWO.....
04.07.2020 17:36

Prawdziwe Społeczeństwo na NIE kandydatowi Dudzie !!!!. Proszę się zapoznać jak przywitano kandydata pisu we Wrocławiu, w Nowej Soli ...... To jest prawdziwe Społeczeństwo i Prawdziwi Patrioci III RP !!!!!!. Jednak jak widać prawdziwy duch w Narodzie wie czego chce od kandydata na prezydenta - nie wszędzie ludzie słuchają Przekazów Dnia z Nowogrodzkiej i telewizji, na którą kandydat pisu Duda przekazał DWA MILIARDY złotych !!!!!!. Internet szaleje od wizyty kandydata w dniu dzisiejszym we Wrocławiu !!!!!. Brawo Naród !.

avatar
~Jerzy
04.07.2020 18:59

Panie Ast tak pan potępiasz sklepy nie polskie a jak jesteś we Wschowie to pierwsze kroki kierujesz do Lidla niemieckiego mimo że zaraz 200 m masz pan sklep Polski Dino .Niestety sam osobiście widziałem pana i muszę powiedzieć że aż mnie zatkało .

avatar
~Magda
07.07.2020 20:10

Tez widzialam Asta w niemieckim Lidlu. O malo co nie wpadl w skrzynki.

avatar
~Janek
04.07.2020 21:14

To że musztarda potaniała o parę groszy już wiem ale pytam się czy potaniały lokomotywy parowe bo kiedyś Gomułka ogłaszał na którymś plenum K.C.P.Z.P.R.

avatar
~Rafał #Sciemniacz 2020
04.07.2020 23:23

Gaz Tanieje ! MAMY DOŚĆ !

avatar
~Emerytka
05.07.2020 07:13

Jako emerytka 75+ pytam się ( ponoć prawnika, nie wiem, nie interesuje mnie to .....) jak to możliwe, że poseł III RP prawnie wybrany przez Suwerena jeździ po Polsce za pieniądze Suwerena i "robi" kampanię wyborczą jednemu człowiekowi z jego partii?. W jakim regulaminie obowiązków i praw posła III RP jest to zapisane, że poseł III RP może to czynić ????- czynić to bezkarnie i bezwstydnie ????. Jeśli jest pan prawnikiem - jak piszą i mówią - to jakim prawem pan jako poseł nazywa jednorazowy "wyborczy pisowski ochłap" tzw. " trzynastą emeryturą" jeśli ona spełnia tylko 1/4 mojego rocznego podatku zabieranego mi rok w rok od mojej emerytury ???. Czy to czasami nie jest manipulacja słowna i to świadoma przez was wobec nas rencistów i emerytów OBRAŻAJĄC Moją, Naszą inteligencję co jest czym ????. Czy pan już zapomniał, że jako poseł odpowiedzialny za przestrzegania Polskiego Prawa, Polskiej Konstytucji wspólnie i z udziałem pańskiego kandydata przez ostatnie pięć lat pisowskich rządów przyczynił się pan do łamania Naszego Praw, Naszej Konstytucji !!!!. Czy stołek posła daje panu takie prawo ????. Jak długo można tak bezkarnie i bezwstydnie wykorzystywać nas rencistów i emerytów w swojej kampanii wyborczej i w czasie szczytu zakażeń i i umieralności z powodu koronawirusa namawiać SENIORÓW do masowego udziału w tych wyborach !!!!!!. Czy wie pan, panie pośle coś na temat osobistego poczucia wstydu ????

avatar
~ZEB
05.07.2020 10:00

Sławy nie trzeba przekonywać do Dudy bo wszyscy wiedzą , że Trzaskowski należy do partii która okradła Polaków czyli Partii Oszustów.

avatar
~Do ZEB
05.07.2020 20:11

A to bardzo dziwne że ty nie widzisz jak teraz jesteś okradany ? . Tu kasa idzie już w miliardy i jakoś tobie to nie przeszkadza .

avatar
~Do ZEB
06.07.2020 09:05

A czy opowiedziałeś sławianom o historii Marka Chrzanowskiego pełniącego funkcję przewodniczącego KNF w sprawie Getin NB ? A czy nie zapomniałeś też np. powiedzieć ile polskiego podatnika kosztował 1 worek do zbierania makulatury wyborczej z 10 maja ? Najpierw ściągnij beret i zsumuj straty SKOKU i dopiero się wypowiadaj.

avatar
~Młoda
05.07.2020 20:23

Proszę mi powiedzieć, proszę mi wytłumaczyć jak to jest?????? - że w pisie wszyscy deklarują się jako Katolicy, podobnie i ich tal zwani poplecznicy, ale jak zaczną przemawiać na swoich wiecach - jak zaczną trollować jak np. ci powyżej """Młoda cwana gapa""" i mu podobni to z takiego pisowskiego Katolika wychodzi chamstwo, bezczelność, wulgaryzm do bliźniego swego ????. Co z nimi nie tak ???, Jakie oni kursy "tajne fakultety" przechodzą, że maja w sobie tyle JADU i MŚCIWOŚCI ????. Mój Boże, kto i stworzyła ????. Parafrazując pewien kawał o sędziach w filmie Amerykańskim, chciałoby sie to przenieść na grunt polityków i urzędników pisowskich,,,,a mianowicie - cytat sparafrazowany ...." co się stanie jak skujemy 100 pisowskich polityków i urzędników??? - Odp. ; - Nastąpi nowy początek!. """""". Bo co innego można odpowiedzieć na ta lawinę nienawiści, obłudy w tej kampanii wyborczej jaka sączy się z ich ust ????.

avatar
~Do mloda
06.07.2020 10:03

Pani dała sobie odpowiedź cytując ... . Sprytne powoływanie się na ułaskawienie ale nie precyzując za co został ułaskawiony jest manipulacją . Sławek Nitras wciela mowę miłości w czyn ! Dziewczyna z Nowej Soli krzycząca j....c Prezydenta to wasza mowa miłości ? Filmik dostępny .

avatar
~Zuzia
06.07.2020 06:55

Mam jedno pytanie ! Co Ast zrobił dla mieszkańców powiatu wschowskiego ???

avatar
~MAREK
11.07.2020 03:47

Asior nic nie zrobil..

avatar
~Pablo
06.07.2020 09:00

A asystentka posla Asta pilnowala plazy, czy asystowala szefowi??

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl