TworzymyGłos Regionu

Podziękowania Pana Zdzisława Mazura

Wtorek, 07 grudnia 2010 o 10:51, autor: 4 1579
Podziękowania Pana Zdzisława Mazura

Szanowni Państwo, mieszkańcy Miasta i Gminy Wschowa ! Proszę o przyjęcie serdecznych podziękowań za Państwa głosy oddane na mnie w II turze wyborów burmistrza Wschowy. Dziękuję za okazane zaufanie, za wszystkie słowa zachęty i poparcia w całym okresie wyborów samorządowych, za wszystkie rozmowy i udział w spotkaniach. Liczę, że aktywność i zaangażowanie wyborców, którzy poparli mój program i moją kandydaturę, będą owocowały w aktywnym, obywatelskim ruchu na rzecz zmian i postępu w naszym mieście i gminie. Jako radny będę starał się realizować nasz program wyborczy i zająć się licznymi wnioskami jakie zebrałem w trakcie spotkań na wsi i w mieście. Chcę jeszcze raz podziękować wszystkich kandydatom na radnych i sztabowi wyborczemu Komitetu Wyborczego „Porozumienie dla Rozwoju” za wspólną pracę. Będę zawsze pamiętał o Waszym zaangażowaniu i zaufaniu jakim mnie obdarzyliście. Składam gratulacje Panu Krzysztofowi Grabce w związku z wyborem na Burmistrza Wschowy. Jak każdemu z nas zależy mi na rozwoju naszej gminy i poprawie warunków życia ludzi, życzę więc Panu Burmistrzowi sukcesów i powodzenia w realizacji wyborczych zobowiązań. Z poważaniem Zdzisław Mazur Radny Rady Miejskiej we Wschowie
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Janeq
07.12.2010 11:04

Nie ma sprawy Panie Mazur, z przyjemnością oddałem na Pana głos. Mam nadzieję, że za cztery lata również Pan wystartuje w wyborach i wtedy zwyciężymy. Pozdrawiam.

avatar
~Endi
07.12.2010 12:47

nie głosowałem na niego i mimo , że przegrał ten "pojedynek" to przyjmuje przegraną z honorem i to się ceni a to czy byłby lepszy od Pana Grabki to już inna sprawa:)

avatar
~tato
08.12.2010 21:08

na tym chyba polega poprawność polityczna, także tym honorem bym się zbytnio nie podniecał

avatar
~Karol
10.12.2010 22:07

Pan K.z BS chciał pomagać na wsiach.Ale Mazur Go olał.Trzeba słuchać starszych i bardziej doświadczonych.Zdzichu masz przechlapane troche na własne życzenie.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl