TworzymyGłos Regionu

Planujesz zakup używanego wózka widłowego? Sprawdź na co zwrócić uwagę.

Piątek, 11 stycznia 2019 o 18:00, autor: 0 289
Planujesz zakup używanego wózka widłowego? Sprawdź na co zwrócić uwagę.

Planujesz zakup używanego wózka widłowego? Sprawdź na co zwrócić uwagę.

Wózki widłowe znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Takie urządzenia są niezbędne w magazynach, halach produkcyjnych czy sklepach. Za pomocą wózków widłowych możemy przetransportować różnego rodzaju artykuły, załadować je lub rozładować. Kupno nowego wózka generuje wysokie koszty, wielu przedsiębiorców decyduje się więc na zakup używanego modelu.

Kupno używanych wózków widłowych

Używane wózki widłowe bardzo często okazują się dobrym rozwiązaniem, dlaczego? Powodów jest kilka :

  1. Cena – używany wózek widłowy jest dużo tańszy niż nowy. Dzięki temu przedsiębiorca, który ma ograniczone środki finansowe może nieco zredukować koszty, a co za tym idzie, zaoszczędzić.
  2. Jakość – zanim używane wózki widłowe trafią do sprzedaży przechodzą dokładny przegląd, a ich stan sprawdza grono fachowców. Wymieniane są części eksploatacyjne, płyny eksploatacyjne, oleje oraz opony. To oczywiście nie koniec, wszelkie usterki są usuwane a wózek przechodzi odnowę lakierniczą.
  3. Gwarancja – wiele firm udziela gwarancji na używane wózki widłowe, co jest zabezpieczeniem dla kupującego. Gwarancje oczywiście w zależności od konkretnej firmy, wystawiane są na rożny czas, zazwyczaj jednak jest to 6 lub 12 miesięcy.
  4. Dostępność – rynek używanych wózków widłowych jest bardzo atrakcyjny, znajdziemy wiele różnych modeli w korzystnych cenach. Duży wybór sprawi, że będziemy mogli znaleźć wózek w pełni dostosowany do swoich potrzeb i preferencji. Bez problemu możemy zakupić wózki z różnym napędem, wielu znanych i cenionych marek.

Podsumowując, w pełni sprawny, atrakcyjny wizualnie wózek, z nowymi oponami i częściami trafia do zainteresowanego. A co istotne, jego cena jest o wiele niższa w porównaniu z ceną nowego urządzenia.

Wiele firm jak np. UTB Polska specjalizuje się w sprzedaży używanych wózków widłowych, bardzo często takie wózki są w bardzo dobrym stanie technicznym a swoim w właścicielom służą przez wiele, wiele lat i umożliwiają bezawaryjne i bezpieczne wykonywanie szeregu prac.

 

Na koniec

Jeśli więc już od dłuższego czasu rozważamy kupno wózka widłowego, warto abyśmy najpierw dokładnie rozważyli, które rozwiązanie będzie dla nas korzystniejsze – kupno nowego czy używanego urządzenia. Podpowiadamy też, że jeśli wózka używamy tylko sezonowo bądź jeszcze rzadziej idealną opcją może okazać się jego wynajem. Firmy mają bardzo korzystne oferty.

Na koniec wszystkim przedsiębiorcom życzymy powodzenia w prowadzeniu biznesu i podejmowania samych dobrych decyzji. 

REKLAMA
Komentuj Podziel się

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaWiadomościJan Pabierowski - zasłużony dla Województwa Lubuskiego
20.05.20191 254
Społecznicy, lokalni producenci żywności i trenerzy sportowi działający na rzecz społeczności lokalnej otrzymali Odznaki Honorowe za Zasługi dla Województwa Lubuskiego. Wyróżnie...
nazwa
Smaczna Noc Muzeów
18.05.20190 385

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl