TworzymyGłos Regionu

Powiat: Planowane wyłączenia prądu

Wtorek, 27 lipca 2021 o 12:50, aktualizacja Wtorek, 27 lipca 2021 o 12:53, autor: 10 21616
Powiat: Planowane wyłączenia prądu

Czy w powiecie wschowskim jest prąd? Kiedy i gdzie nastąpi planowane wyłączenie energii elektrycznej w powiecie wschowskim? Kiedy wróci prąd we Wschowie, Sławie, Szlichtyngowej? Informacje pochodzą ze stron operatorów: Enea, Energa oraz informacji publikowanych przez Starostwo Powiatowe we Wschowie. Artykuł jest aktualizowany.


Obszar Wschowa
w dniach: 2021-07-29,
w godzinach: 29 lip 07:30 - 29 lip 18:30
Wschowa ul. Akacjowa nr 7, działka nr 101/8.


Obszar Wschowa
w dniach: 2021-07-29,
w godzinach: 29 lip 10:30 - 29 lip 16:30
Wschowa ul. Zacisze działki nr 310/9, 2334, 2339/2, 2339/3, (
9CDE ).


Obszar Szlichtyngowa
w dniach: 2021-07-30,
w godzinach: 30 lip 07:45 - 30 lip 18:30
Szlichtyngowa ul. Victorii - cała ulica.


Obszar Wschowa
w dniach: 2021-08-02,
w godzinach: 2 sie 07:00 - 2 sie 08:00
Wschowa: ul. Czereśniowa nr 20 do 30, 38 do 44, 48 do 52 i 58
do 62 parzyste; nr 45, 47, działki nr 82/3, 141/54; ul.
Leśna nr 1, 3, 5; nr 2 do 20 parzyste.


Obszar Sława
w dniach: 2021-08-11,
w godzinach: 11 sie 08:30 - 11 sie 14:00
miejscowości Lubogoszcz ul. Długa działki 170/2, 170/3,
170/5, 170/11, Sława ul. Kolonia działki 170/3, 257/1

Źródło: Powiat Wschowski, Enea Operator, Energa Operator.

REKLAMA

Komentarze (10)

avatar

avatar
~Dość tego
10.02.2021 11:32

Przyjeżdżam do wschowy raz w tygodniu i za każdym razem muszę od nowa programować wszystkie zegary itd. Czy w tym państwie zacznie w końcu coś normalnie funkcjonować? Czy trzeba energetykę pozwać do sądu?

avatar
~do powyżej
25.02.2021 12:44

Przyjeżdżaj co drugi tydzień, będziesz miał mniej roboty.

avatar
~Średniowiecze
10.02.2021 13:20

Sasin obiecał, że podwyżek prądu nie będzie, ale poszedł o krok dalej- to prądu nie będzie. Bangladesz

avatar
~KK
25.02.2021 09:06

A żaden z Was nie wpadł na to, że na osiedlu robią nowe przyłącza do zakupionych działek i wyłączenia prądu są niezbędne. Życzę więcej empatii.

avatar
~Ogarnijcie się
12.04.2021 16:59

Dzień z prądem dniem straconym. Co za kraj?

avatar
~arek
29.05.2021 23:15

co z oswietleniem w Buczynie? od miesiaca panuje ciemnosc,zaden wlodarz gminy sie nie interesuje,ani droga,dziurawa,ani obkaszaniem pobocza,

avatar
~Co to ma być?
04.07.2021 12:03

W żadnym europejskim cywilizowanym kraju nie ma czegoś takiego jak planowane wyłączenie prądu. Zdarzają się awarie, ale o tym zaraz trąbią media jako coś niebywałego. Gdzie my żyjemy?

avatar
~Co Ty im możesz......?
05.07.2021 08:42

Jak zauważyłeś to ich stary nowy prezes nie żyje Twoim, Naszym problemem z prądem, Totalnymi podwyżkami w Kraju tylko ma problem z """" Syndromem Tłustych Kotów" w pisie, partii Ziobro i Gowina !!!!. Co tak taki twój problem z wyłączaniem- włączanie prądu !!!!. Przyjdzie kampania wyborcza i przyjadą do Naszej Wschowy ich posłowie to Ci-Nam kolejnych programów, a la "łady" na starych fundamentach poopowiadają !!!!!. A w tle mamy podwyżkę tego prądu, której nie miało być wg ich obiecanek z ostatnie kampanii ich prezydenta !!!!!. I CO ......?.

avatar
~Pj
07.07.2021 13:03

Głupoty piszesz. Jeśli muszą robić nowe przyłącza lub konserwacje to muszą zaplanować wyłącznie.I to w każdym kraju europejskim. Czy może mają czekać na awarię żeby wtedy to zrobić? Dobrze że informują. Jak by nie informowali to byś narzekał że nic o tym nie wiesz.

avatar
~.Autor.
08.07.2021 08:17

To jeszcze coś zróbcie z oświetleniem ul. Działkowej, bo zapala się o 23