TworzymyGłos Regionu

Piłkarskie emocje na turnieju w Szlichtyngowej - wyniki, film

Sobota, 27 lipca 2019 o 00:15, aktualizacja Czwartek, 08 sierpnia 2019 o 11:38, autor: 2 2166
Piłkarskie emocje na turnieju w Szlichtyngowej - wyniki, film

Sportowe emocje na boisku orlik w Szlichtyngowej. W piątek o 20:30 rozpoczął się I Memoriał śp. Krzysztofa Grzywacza. 10 ekip stawiło się na boisku, by uczcić pamięć zmarłego działacza, który wiele czasu poświęcił szlichtyngowskiemu klubowi. 

W krótkim czasie, przy wsparciu burmistrz Szlichtyngowej Jolanty Wielgus, udało zorganizować się pierwszą edycję piłkarskiego turnieju. Obecni i byli zawodnicy Orła Szlichtyngowa chcieli w ten sposób upamiętnić byłego działacza, który poświęcił dla klubu wiele czasu i umiejętności. 

Na starcie zawodów pojawiło się 10 zespołów: Bezimienni, Prawie Oldboje, Czopy na Klej, Qpas Team, Gwardia Białołęka, Zamysłowskie Cześki, Alboo, Urwisy z Kamiennej, Przyjemniaczki, Kwas Deoksyrybonukleinowy. Rozpoczęły się mecze każdy z każdym. Zawodnicy nie oszczędzali kostek czy nóg przeciwników w twardej walce. Każdy z nich liczył na zwycięstwo. Emocje, pojedynki, gole niczym Liga Mistrzów.

Piłkarzy wspierali, rodzina oraz kibicie. Zagrzewali do walki. Wraz z nimi kibicowała burmistrz Jolanta Wielgus i zastępca Błażej Rajman. Na orliku pojawiła się też rodzina śp. działacza. Cieszyli się, że tak wielu młodych piłkarzy pamięta o nim.

Mecze cały czas trwają. Ostatecznie wyniki turnieju podamy w najbliższym czasie. Brawa dla organizatorów, że w krótkim czasie potrafili przygotować turniej. Powiedzieli "do zobaczenia za rok!".

W finale nocnego grania, zmierzyły się zespoły Czopy na klej i Gwardia Białołęka. Piłkarze dzielnie walczyli, jednak podstawowy czas gry nie przyniósł rozstrzygnięcia. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebowano serii rzutów karnych. Groźne mierzenie się wzrokiem, rozbieg i... bramkarz Gwardii nie zdobył gola. Triumf Czopów na klej. Najlepszym bramkarzem memoriału został Szymon Antoniuk (Alboo). Najlepszym strzelcem został Dawid Pawlak (Czopy na klej). Zbigniew i Małgorzata Kuczkowiak ufundowali nagrodę specjalną. Została przyznana najstarszemu zawodnikowi. Zdobył ją Cezary z drużyny Przyjemniaczków.

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Radek Wasielewski
27.07.2019 09:38

Piękna inicjatywa. Gratuluję uczestnikom i organizatorom.

avatar
~Xxx
27.07.2019 16:36

Błąd! Pisze się KWAS DEOKSYRYBONUKLEINOWY ! - DNA Wczoraj obstawialiśmy zakład, że ktoś pisząc tą nazwę na 100% się pomyli ??

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl