TworzymyGłos Regionu

Piknik seniora [ZDJĘCIA]

Środa, 15 lipca 2020 o 09:45, autor: 11 1516
Piknik seniora [ZDJĘCIA]

Dnia 9 lipca br. w miejscowości Puszcza po raz kolejny odbył się „Piknik Seniora” zorganizowany w ramach działalności Klubu Senior+. W spotkaniu udział wzięli członkowie Klubu Senior+ w Szlichtyngowej.

Tego dnia pogoda dopisała, dobre humory również. W miłym i pogodnym towarzystwie Seniorzy spędzili czas wolny. Wszystkim uczestnikom Klubu Senior+ ubyło lat, bawili się i cieszyli każdą chwilą. Zorganizowany piknik był dobrym pretekstem do wyjścia z domu i spotkania ze znajomymi. Wspólne rozmowy, śpiew i zabawa trwały przez wiele godzin. Nie zabrakło smakowitego poczęstunku, były kiełbaski pieczone na ognisku, pajda chleba, gorąca grochówka, słodki poczęstunek i napoje.

Na pikniku była też obecna Burmistrz Miasta i Gminy Szlichtyngowa Pani Jolanta Wielgus, która, wspólnie z Seniorami czynnie uczestniczyła w spotkaniu.

Dla Seniorów najważniejszy był mile spędzony czas i możliwość bycia razem.

Wspaniała uroczystość odbyła się między innymi dzięki pomocy i zaangażowaniu Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mienia w Szlichtyngowej, któremu serdecznie dziękujemy.

Tekst/foto: nowa.szlichtyngowa.pl

REKLAMA

Komentarze (11)

avatar

avatar
~Karol ze Szlichtyngowy
15.07.2020 15:41

Dobrze, że w Szlichtyngowie nie ma koronawirusa i seniorzy jako najbardziej narażona grupa mogą się bawić swobodnie. Nie to co we Wschowie.

avatar
~Anonim
15.07.2020 19:37

Otóż to.. Wstyd by mi było publikować takie zdjęcie w czasie pandemii

avatar
~@@/Karol
16.07.2020 06:48

Karol czy karolek....?, bo kto inny może mieć takie podejście do KORONAWIRUSA ...?. Obyś te słowa nie wypowiedział w złym momencie !!!. Nie tacy byli CWANIACY w lekceważeniu koronawirusa i wiemy jak skończyli !. Nie wydaje mi się aby ta grupka seniorów była "grupka pancerna" i w taki sposób sobie lekceważyła zagrożenie płynące z tego wirusa dla naszego zdrowia i życia - dla jednej kiełbaski odstawiać taką pokazówkę !. Senior - Seniorowi jak widać nie równy, bowiem nie można uważać tą grupkę aktywistów nazywać "Seniorzy ze Szlichtyngowej" !!!. - Seniorka rozsądne !

avatar
~do powyżej
16.07.2020 10:07

Co, żal ci d..ę ściska, nowa burmistrz wie co robi .

avatar
~Karol ze Szlichtyngowy
18.07.2020 11:38

Sarkazm mówi Ci to coś?

avatar
~DO poniżej ...
18.07.2020 11:29

Takie słownictwo jak to na "D" to tylko u takich "Dzbanów" jak ty i tobie podobnych i nie dziwota, że w Polsce koranawirus nadal szaleje - i nie tylko w Polsce ale i we Wschowie .... - od kiedy osoba na stanowisku Burmistrza wie co robi.... ?. Żałosne podejście do nadal panujących obostrzeń - jeszcze nie tak dawno emeryci i seniorzy tacy jak wy mieli wprowadzone godziny wejścia do sklepu po zakupy , a tu takie obrazki jak tego przy tej kiełbasce .....!!!!. Pytanie; - do kogo zwrócicie się o pomoc jak rozpowszechnicie we własnej Szlichtyngowej ten wirus ?????. Parafrazując ongiś wypowiedziane słowa przedstawiciela tego rządu , zapewne skorzystacie z LODU W majtkach !!!!!!. Narka #.pl

avatar
~Karolcia ze Wschowy
18.07.2020 15:10

Zapewne chodzi ci o to, że to jest może i najniższa forma dowcipu ( i może) , ale i to jest fakt najwyższa FORMA INTELIGENCJI ???. I tu cie mam dowcipnisiu z najniższa tego FORMĄ !!!!. Seniorka na nie wobec was !

avatar
~Seniorta
05.08.2020 15:08

Ciekawe czy pani burmistrz zasponsoruje szczepienia dla seniorów na grypep

avatar
~Urszula Chudak
06.08.2020 10:01

Jako, że szefuję Lubuskiej Radzie Seniorów oraz Lubuskiemu Sejmikowi Seniorów, uznałam iż mam prawo a nawet obowiązek, zwrócić się do naszych włodarzy z prośbą, by poszli śladami wójt pod zielonogórskiego Trzebiechowa, pani Izabelli Staszak i opłacili szczepienia przeciwko grypie swoim mieszkańcom 60+. Zdaniem wirusologów, to powinno w dużym stopniu pomóc przed drugą falą Covid-19. Z taką prośbą poprzez Sejmik i lokalne radio, zwróciłam się do w/w. Panu Burmistrzowi Kraśnemu nawet pomysł się spodobał - mam więc nadzieję, że "słowo ciałem się stanie". Samorządy są w trudnej sytuacji finansowej, ale są sprawy ważne i ważniejsze. Sprawa zdrowia jest absolutnie w tej drugiej kategorii. Wydatek też nie jest powalający. Jedna szczepionka kupiona w pakiecie, to koszt 50 zł. Rozmawiałam z panią wójt. W gminie Trzebiechów jest bardzo duże zainteresowanie akcją. Mam nadzieję, że tak będzie i u nas. A teraz proszę organizacje skupiające seniorów w naszej gminie, by mój wniosek do Pana Burmistrza, poparli - proście, apelujcie, podpowiadajcie rozwiązania.

avatar
~Do p. U.Ch...
06.08.2020 12:17

Czy nie należało w tej sprawie - z uwagę na powagę co do SENIORÓW wystosować swój indywidualny apel, a nie PODCZEPIAĆ się POD TE LOKALNE KIEŁBASKI ???. Czy tak się załatwia sprawy na szczeblu szefowania pani instytucji Sejmikowej ????. Narka !

avatar
~726 + 18...!!!
06.08.2020 12:25

To jest to ich luzowanie w kampanii wyborczej ...... CO ZA CYNIZM i OBŁUDA !.