TworzymyGłos Regionu

Okulary przeciwsłoneczne damskie Ray-Ban - czy warto je wybrać?

Piątek, 30 lipca 2021 o 19:07, aktualizacja Piątek, 30 lipca 2021 o 19:09, autor: 0 122
Okulary przeciwsłoneczne damskie Ray-Ban - czy warto je wybrać?

Kobiety przykładają dużą uwagę do wyboru okularów przeciwsłonecznych. Powinny mieć one modny kształt i kolor, a także odpowiednio chronić oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV. Panie chętnie wybierają modele Ray-Ban. Sprawdź, czy są one warte zakupu.

Czym wyróżniają się okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban?

Okulary przeciwsłoneczne damskie Ray-Ban wyróżniają się kilkoma ważnymi czynnikami. Przede wszystkim producent stawia na wysoką jakość oferowanych przez siebie modeli. Ich oprawki są wykonane z dobrego tworzywa sztucznego, które jest odporne na zniszczenia, odkształcenia i uszkodzenia. W ofercie można znaleźć też okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban, które są wykonane z metalu.

Okulary przeciwsłoneczne damskie Ray-Ban wyróżniają się ponadczasowym wyglądem. Owszem, w ofercie nie brakuje modeli dopasowanych do najnowszych trendów (np. w oprawkami w kształtach geometrycznych lub z kolorowymi szkłami). Cały czas jednak można kupić kultowe okulary Ray-Ban, które są modne przez cały czas i pasują zarówno do stylizacji sportowych, jak i eleganckich.

Czy okulary przeciwsłoneczne damskie Ray-Ban mają dobry filtr przeciwsłoneczny?

W okularach przeciwsłonecznych największe znaczenie ma filtr przeciwsłoneczny. We wszystkich modelach Ray-Ban został zastosowano minimum UV-400. Filtr przeciwsłoneczny o takich parametrach ma zdolność do pochłaniania 100% szkodliwych promieni. Oznacza to, że panie, które zdecydują się kupić okulary Ray-Ban, nie muszą martwić się o ochronę narządu wzroku.

Warto pamiętać, że niemal we wszystkich okularach przeciwsłonecznych damskich Ray-Ban zastosowano polaryzację. Jest to specjalny filtr, który likwiduje różnego rodzaju błyski i odbijające się światło. Dlatego można w nich bez problemu prowadzić samochód.

Jak dopasować kształt okularów przeciwsłonecznych?

Panie dużą uwagę przywiązują nie tylko do ochronnych właściwości okularów przeciwsłonecznych, ale także ich wyglądu. Oprawki muszą pasować do kształtu twarzy, a także do stylu ubierania się. Szczególną trudność może sprawić zwłaszcza ta pierwsza kwestia. Dlatego warto kierować się poniższą wskazówką:

  • oprawki okrągłe – pasują do twarzy kwadratowej,
  • oprawki kanciaste – pasują do twarzy okrągłej,
  • oprawki zwężane u dołu – pasują do twarzy okrągłej,
  • oprawki owalne – pasują do twarzy podłużnej.

Najmniej problemu z dopasowaniem okularów przeciwsłonecznych mają właścicielki twarzy owalnej, ponieważ pasują do niej wszystkie kształty oprawek. W ich przypadku warto nieco zaszaleć i wybrać mało oczywisty kształt (np. geometryczny).

Czy okulary przeciwsłoneczne damskie Ray-Ban są warte swojej ceny?

Okulary przeciwsłoneczne damskie Ray-Ban nie należą do najtańszych modeli na rynku. Warto jednak pamiętać, że ich cena jest związana z wysoką jakością produktu. Mowa nie tylko o materiałach zastosowanych do produkcji oprawek i szkieł, ale także filtrach (przede wszystkim przeciwsłonecznych). Osoby, które zdecydowały się na zakup okularów Ray-Ban, są zgodne, że jedna para może posłużyć nawet przez kilka lat.

REKLAMA

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl