TworzymyGłos Regionu

Nowy plac zabaw i siłownia w Jędrzychowicach [ZDJĘCIA]

Środa, 23 września 2020 o 10:41, autor: 0 401
Nowy plac zabaw i siłownia w Jędrzychowicach [ZDJĘCIA]

Zakończyła się realizacja zadania pn. „Rozbudowa placu zabaw i siłowni zewnętrznej w m. Jędrzychowice”.  Prace polegały na montażu dodatkowych urządzeń placu zabaw i siłowni zewnętrznej na boisku sportowym w Jędrzychowicach. Plac zabaw wzbogacił się o takie elementy zabawowe jak karuzela, huśtawka ważka i zjeżdżalnia.

W ramach siłowni zewnętrznej zamontowano biegacz z pylonem i orbitrekiem, ławkę z pylonem i prostownikiem pleców, wyciąg górny z pylonem i urządzeniem - wyciskanie siedząc, a także wioślarza z pylonem i prasą nożną.

Mamy nadzieję, że nowe elementy placu zabaw w szczególności cieszyć będą naszych najmłodszych mieszkańców gminy, a elementy siłowni zewnętrznej będą doskonałą okazją do aktywności fizycznej dla nieco starszych.

Urządzenia dostarczyła i zamontowała firma Croquet Sp. z o.o. z Mirkowa. Wartość realizacji zadania to kwota 33.049,42 zł, w tym środki przeznaczone z funduszu sołeckiego Sołectwa Jędrzychowice w wys. 14.234,96 zł.

(Gmina Szlichtyngowa)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl