TworzymyGłos Regionu

Nikola nową mieszkanką naszego powiatu

Środa, 22 listopada 2017 o 09:49, autor: 0 1289
Nikola nową mieszkanką naszego powiatu

Kolejne szczęśliwe informacje płyną do nas z odziału ginekologiczno-położniczego wschowskiego Nowego Szpitala. W drugiej połowie listopada na świat przyszła Nikola Przybył.

Nikola to ambitna i zaradna kobieta – może nawet czasem zbyt ambitna. Nie pozwala sobą kierować, nie przyjmuje dobrych rad i jest bardzo uparta. Nie jest przez to łatwa w kontaktach. Jeśli ktoś wtrąci się w jej sprawy albo zwróci jej uwagę na niewłaściwe postępowanie, może liczyć się z zerwaniem znajomości. Nikola doskonale wie, czego chce od życia. Ma ustalony plan działania i nikt nie wpłynie na jej decyzję. Kreuje się na wyrocznię w sprawach mody, stylu oraz elegancji. Chętnie udziela porad. Jest kobietą świadomą swego wdzięku i uroku. Cieszy się dużym powodzeniem i otwarcie kokietuje. Miłość uważa jednak za najważniejszą wartość. Poszukuje księcia z bajki. I oby tego księcia w odpowiednim czasie mała Nikola znalazła, a uwagi rodziców przyjmowała z pokorą ? Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia dla wszystkich. 

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl