TworzymyGłos Regionu

Niebawem będzie można się zaszczepić

Wtorek, 11 maja 2021 o 12:02, aktualizacja Wtorek, 11 maja 2021 o 12:06, autor: 0 411
Niebawem będzie można się zaszczepić

W halach sportowych, szkołach, salach widowiskowych, ośrodkach kultury w całej Polsce samorządy organizują punkty szczepień. W naszej gminie również powstaje taki punkt. Lokal ten od 17 maja br. będzie dostępny w Radzyniu przy ulicy Słonecznej 51.

W ramach Narodowego Programu Szczepień w sławskim magistracie Burmistrz Sławy przekazał sprzęt biurowy na potrzeby funkcjonowania gminnego punktu szczepień. Zakup ten został sfinansowany ze środków Funduszu Przeciwdziałania Covid-19.
 
Przypominamy, że nadal istnieje możliwość telefonicznej rejestracji na szczepienie (infolinia 989 lub na nr tel. 888 239 622). Interesanci proszeni są o przychodzenie z wypełnioną kartą kwalifikacyjną, którą można pobrać ze strony https://www.gov.pl/web/szczepimysie, a także z kwestionariuszem wstępnego wywiadu przesiewowego.
Tekst/foto: Urząd Miejski w Sławie
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl