TworzymyGłos Regionu

Naturalne piękno - stylowe wyroby z drewna

Wtorek, 12 maja 2020 o 10:59, autor: 0 120
Naturalne piękno - stylowe wyroby z drewna

Drewno cieszy się dużą popularnością. Wykorzystuje się je w wielu branżach, począwszy od budowlanej, a skończywszy na biżuterii. Różne gatunki drzew mają swoje specyficzne właściwości, co predestynuje ich przeznaczenie. Co możemy stworzyć z drewna?

Ten naturalny surowiec służy do budowy domów, konstrukcji, mebli, zabawek, drzwi, to także materiał do wykończeń luksusowych jachtów, a coraz częściej też biżuterii. Choć ta drewniana od wieków służyła jako popularna ozdoba, to przez pewien czas odeszła do lamusa. Ktoś wpadł na pomysł, aby odświeżyć ten historyczny relikt. Okazało się, że to strzał w dziesiątkę. Dzisiaj drewniana biżuteria to coś oryginalnego i stylowego. Łączy się ją z metalami szlachetnymi lub innymi dodatkami, a efekty tych prac są niesamowite. Drewno to również elegancki dodatek do gadżetów, których używamy na co dzień.

Pomysł na oryginalny prezent

Obecnie drewniana biżuteria przeżywa swój renesans. Technologia pozwala pracować nawet na skrawkach materiałów. Dzięki temu powstają piękne naszyjniki z niewielkimi, ale precyzyjnie wykonanymi elementami. Kunszt widać w każdym calu. To sprawia, że powstają piękne naszyjniki i bransoletki, które ozdabiane są wisiorkami. Te z kolei można wybierać spośród wielu propozycji. Ucieszą się z pewnością sympatycy zwierząt i astrologii, ale także osoby, które stawiają na styl i elegancję.

Wszyscy, którzy pracują z klientami twarzą w twarz, często posługują się wizytownikami. Te w połączeniu stali i drewna wraz z wyjątkowym grawerem będą robiły piorunujące wrażenie. Poza tym, że cieszą oko, to w praktyce poza wizytówkami zmieścić można w nich karty płatnicze. To dobre rozwiązanie na letnie miesiące, gdzie brakuje nieco kieszeni, gdyż płaszcz wisi od dawna w szafie. Wizytownik sprawdzi się jako elegancki dodatek.

Pierścionek z grawerem może być oryginalnym pomysłem, aby podarować ukochanej na zaręczyny. To doskonała alternatywa do popularnych diamentów. W końcu nie każdy musi lubić złoto i kamienie szlachetne. Czasami przerost formy nad treścią daje inne rezultat niż pierwotnie zakładany. Ciekawym uzupełnieniem do pierścienia mogą być wisiorki lub naszyjniki. Niesamowite połączenia drewna i żywicy tworzą wyjątkowe kompozycje. Te oraz inne wyroby z drewna znaleźć można na https://wood-shop.pl/.

Biżuteria na różne okazje

Drewniana biżuteria jest bardzo rozmaita pod względem kolorów, ułożenia słojów czy zastosowania. Uzależnione to jest od rodzaju drzewa oraz jego obróbki. Kolczyki i naszyjnik w tej samej lub podobnej tonacji będą idealnie uzupełniały oficjalne i mniej formalne stylizacje. Ponadto dodatki do drewna mogą uwypuklić nasze walory, styl czy charakter.

Naszyjniki wykonane z drewna świetnie pasują do wielu kreacji. Jeden model wisiorka może być wykonany w wielu wariantach kolorystycznych. Można więc wybrać takie odcienie, które dadzą najlepsze połączenie z każdą stylizacją. Czasami wręcz przeciwnie, można założyć coś, co kontrastuje z naszym strojem. Możemy również kreować własne połączenia z innymi rodzajami biżuterii. Drewno jest w tym zakresie bardzo uniwersalne. To naturalne piękno.

Biżuteria pełni wiele zadań. Często podkreśla nasz status. Jest dodatkiem, bez którego nie ruszamy się z domu. Podkreśla nasz styl, a także jest zakładana w zależności od nastroju lub okoliczności. Drewniana biżuteria wraca do łask i na starcie cieszy się dużą popularnością. Wszystkie produkty są małymi dziełami sztuki i zachwycają swoją wyjątkowością. Mają niepowtarzalny styl i charakter. Jeśli szukasz idealnego pomysłu na wyjątkowy prezent lepiej nie można wybrać.

REKLAMA

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl