TworzymyGłos Regionu

Natalia Hewusz laureatką konkursu o bezpieczeństwie!

Piątek, 16 października 2020 o 11:01, autor: 0 608
Natalia Hewusz laureatką konkursu o bezpieczeństwie!

Wspaniałym pomysłem, kreatywnością i znajomością zasad bezpiecznych zachowań wśród dzieci podczas wypoczynku letniego, w szczególności nad wodą wykazała się 10 - letnia Natalia Hewusz uczennica Szkoły Podstawowej w Lginiu, w powiecie wschowskim. Komisja konkursowa składająca się z przedstawicieli Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego, Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego oraz policjantów Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim oceniała prace nadesłane z całego województwa lubuskiego.

60 prac nadesłanych do Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim rywalizowało w konkursie „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, którego adresatami byli uczniowie szkół podstawowych województwa lubuskiego w wieku od 10 do 15 lat.

Współorganizatorami oraz oceniającymi nadesłane prawidłowo wykonane przez uczniów prace byli przedstawiciele Wojewody Lubuskiego, Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim, Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim oraz specjaliści zajmujący się prewencją kryminalną Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Wszyscy uczniowie szkół podstawowych w całym województwie lubuskim spotykali się z policjantami Wydziałów Prewencji jednostek podległych Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim, w szczególności ze specjalistami od prewencji kryminalnej i dzielnicowymi rozmawiając o zasadach bezpieczeństwa, co śmiało można stwierdzić miało ogromny wpływ na poziom wiedzy w szerokiej materii bezpieczeństwa.

Program Działań Prewencyjnych „Bezpieczne Wakacje 2020” Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim oraz prace komisji można uznać za zakończone sukcesem. Na podium stanęły prace:

I miejsce – Natalii Hewusz z Lginia, lat 10,

II miejsce – Emilii Kalickiej z Gorzowa Wielkopolskiego, lat 10,

III miejsce – Julii Glapa z Żagania, lat 15.

Laureaci w najbliższym czasie otrzymają dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez Wojewodę Lubuskiego, Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim oraz Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim.

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu.

(KPP Wschowa)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Chirurg przyjmuje
Chirurg przyjmuje
Oferuje usługi
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl