TworzymyGłos Regionu

Narada Lubuskiego Kuratora Oświaty z dyrektorami PPP woj. lubuskiego

Czwartek, 21 stycznia 2021 o 10:44, aktualizacja Czwartek, 21 stycznia 2021 o 10:49, autor: 1 705
Narada Lubuskiego Kuratora Oświaty z dyrektorami PPP woj. lubuskiego

20 stycznia 2021 roku na zaproszenie Pani Ewy Rawy Lubuskiego Kuratora Oświaty, dyrektor Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej we Wschowie Pani Wioleta Szyguła brała udział w zdalnej naradzie dyrektorów dotyczącej wpływu kształcenia na odległość na proces dydaktyczny, wychowawczy i opiekuńczy w szkołach województwa lubuskiego.

Głównym tematem spotkania była rola i zadania poradni psychologiczno –pedagogicznych w procesie wspomagania dyrektorów i nauczycieli po powrocie uczniów do nauczania stacjonarnego. Określono plan działań i formy wsparcia po powrocie uczniów do szkół.

Podczas narady zostały przedstawione dyrektorom Poradni wstępne wyniki diagnozy wpływu kształcenia na odległość na procesy dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze. Odbyła się również dyskusja  dotycząca sygnałów otrzymywanych przez  Poradnie ze szkół związanych z funkcjonowaniem uczniów w okresie kształcenia na odległość.

Tekst/foto: PPP we Wschowie

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Rodzic
21.01.2021 18:22

Po pierwsze jeszcze nie dyrektor tylko p.o., po drugie jak nic nie dzieje się w poradni to trzeba pisać o udziale w spotkaniu w kuratorium. Moze tak kilka słów o tym ilu w ostatnim miesiącu rodziców z dziećmi zgłosiło się po pomoc. Też poradnia uchwaliła się w mediach ofertą.Pogratulować pracowitości!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl