TworzymyGłos Regionu

Mikozanki – poznaj szkołę w mikołajkowej odsłonie

Czwartek, 29 listopada 2018 o 09:49, aktualizacja Poniedziałek, 03 grudnia 2018 o 13:58, autor: 0 747
Mikozanki – poznaj szkołę w mikołajkowej odsłonie

Społeczność uczniowska oraz grono pedagogiczne I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tomasza Zana we Wschowie zaprasza serdecznie wszystkich uczniów klas ósmych szkół podstawowych oraz trzecich klas gimnazjum wraz z rodzicami na wyjątkowe spotkanie.

Wielkimi krokami zbliża się grudzień, a wraz z nim atmosfera świąt Bożego Narodzenia. Oczywiście pierwszym akcentem są Mikołajki, ale uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych i gimnazjalnych wraz z rodzicami dzień później mogą wziąć udział w Mikozankach. Będzie to okazja to pierwszego kontaktu ze szkołą, nauczycielami i uczniami, która być może od września będzie nowym miejscem dalszej nauki. A czy można lepiej przełamać pierwsze lody niż razem z mikołajkową atmosferą? Spotkanie odbędzie się piątek, 7 grudnia o godzinie 17.00.

(olek)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl