Małgorzata Masłowska i Aleksander Czech zwycięzcami Wyborów Miss i Mistera Sławskiej Plaży 2017

Poniedziałek, 10 lipca 2017 o 14:38, aktualizacja Sobota, 15 lipca 2017 o 21:44, autor: 0 4562
Małgorzata Masłowska i Aleksander Czech zwycięzcami Wyborów Miss i Mistera Sławskiej Plaży 2017

Małgorzata Masłowska została wybrana Miss Sławskiej Plaży, a Aleksander Czech Misterem Sławskiej Plaży. Tegoroczna Miss ma 20 lat, pochodzi ze Starachowic, interesuje się dietetyką, sportem, podróżami oraz literaturą. Mister natomiast ma 21 lat, przyjechał do Sławy z Wrocławia, pasjonuje się fotografią, sportem i pięknymi kobietami. 

9 lipca odbyły się Wybory Miss i Mistera Sławskiej Plaży. O tytuł Miss ubiegało się w tym roku 19 kandydatek. Po raz pierwszy jury wybierało Mistera, tutaj do konkursu zgłosiło się 5 panów.

Kandydatki i kandydatów oceniało jury w składzie:

Arkadiusz Maciuszek prezydent DFP (Dolnośląski Festiwal Piękna) - przewodniczący jury, Krzysztof Gruszewski  - z-ca Burmistrza  Sławy, Monika Pełka – z-ca Dyrektora SCKiW, Mirosława Nowinka – Dyrektor Policealnej Szkoły Kosmetycznej w Grodzisku Wlkp., Ambasadorka Miss po 50-tce, Kobieta Przedsiębiorcza 2014, Mistrzyni Urody 2015, Jurorka programu TV „Celebrity Miss”, fundatorka nagród dla Miss Sławskiej Plaży, Tomasz Naborczyk – przedsiębiorca, konferansjer, iluzjonista, miłośnik kobiecego piękna, Marta Szóstka – właścicielka „Szóstka Design”, Laura Wycichowska – Miss Sławskiej Plaży 2016, Agnieszka Boks – współwłaścicielka Centrum Sportu X-Fit w Sławie, Dominika Suplicka - współwłaścicielka Centrum Sportu X-Fit w Sławie, Tomasz Suplicki - współwłaściciel Centrum Sportu X-Fit w Sławie oraz Jacek Rogaczewski – menager w centrum Sportu X-Fit w Sławie.

Kandydatki rywalizowały o następujące tytuły: Miss Sławskiej Plaży, I Wicemiss Sławskiej Plaży, II Wicemiss Sławskiej Plaży, Miss Sławskiej Plaży czytelników Gazety Lubuskiej, Miss Azulena, Miss Bikini, Miss Publiczności oraz o nagrodę od zespołu Centrum X-Fit w Sławie.  Panowie konkurowali o tytuł Mister Sławskiej Plaży, I Wicemister Sławskiej Plaży, II Wicemister Sławskiej Plaży, Mister Sławskiej Plaży czytelników Gazety Lubuskiej, oraz o nagrodę od zespołu Centrum X-Fit w Sławie.

Jury zdecydowało, że Miss Sławskiej Plaży została Małgorzata Masłowska ze Starachowic.

I Wicemiss wybrano Monikę Brzyśkiewicz z Żar

II Wicemiss Sławskiej Plaży zostła Anna Matyasek

Tytuł Miss Publiczności trafiła do Patrycji Radnej z Moch.

Miss Sławskiej Plaży czytelników Gazety Lubuskiej została Anna Matyasek.

Miss Azulena wybrano Małgorzatę Masłowską ze Starachowic

Natomiast tytuł Miss Bikini wybrano Patrycję Golińską ze Świdnicy.

Po raz pierwszy tytuł Mistera Sławskiej Plaży zdobył Aleksander Czech z Wrocławia.

I Wicemister Sławskiej Plaży to Kacper Szydłowski z Inowrocławia

Tytuł II Wicemistera Sławskiej Plaży zdobył Szymon Mazur z Jawora.

Misterem Sławskiej Plaży czytelników Gazety Lubuskiej wybrano Szymona Mazura.

Nagroda od Zespołu Centrum X-Fit w Sławie dla pań trafiła w ręce  Weroniki Kaźmierskiej ze Sławy, która otrzymała karnet kwartalny z treningami personalnymi w Centrum X-Fit w Sławie.

Nagrodę od Zespołu Centrum X-Fit w sławie dla panów otrzymał Aleksander Czech z Wrocławia, który również otrzymał  karnet kwartalny z treningami personalnymi w Centrum X-Fit w Sławie.

Zdjęcia można obejrzeć również pod linkiem: Wybory Miss i Mistera Sławskiej Plaży

(rak/SCKiW / foto: martyna)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaPowiatOni w powiecie najlepiej znają się na ruchu drogowym
26.04.20181 436
Dzisiaj w Szkole Podstawowej nr 2 we Wschowie odbyły się powiatowe zmagania Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym. Rywalizacja odbywała się w zespołach, ale każdy pracował także na swój wyni...
nazwa
Mówcie o podobieństwach
26.04.20184 1371
nazwa
To jest tchórzliwe miasto
26.04.201813 1050

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl