TworzymyGłos Regionu

Magros BHP - dlaczego spodnie ogrodniczki są niezastąpione na budowie?

Sobota, 14 września 2019 o 10:09, autor: 0 2099
Magros BHP - dlaczego spodnie ogrodniczki są niezastąpione na budowie?

Praca na budowie jest wymagająca fizycznie i wiąże się z wieloma niebezpieczeństwami, dlatego przed jej rozpoczęciem ważne jest zadbanie o odpowiednią odzież. Dzięki niej wykonywanie wielu czynności jest łatwiejsze, a zagrożenia stają się mniej groźne. O stroje ochronne z Magros BHP lub innego sklepu powinien zadbać pracodawca, zwłaszcza jeśli chodzi o podstawowe elementy ubioru jak spodnie ogrodniczki. Dlaczego warto je nosić?

1. Magros BHP - sprawdzona odzież BHP dla branży budowlanej

2. Dlaczego spodnie ogrodniczki są dobrym wyborem na budowę?

 

Spodnie ogrodniczki są często wybierane przez murarzy, zbrojarzy, elektryków i innych pracowników branży budowlanej. Są strojem uniwersalnym, który mogą zakładać niemalże wszyscy mężczyźni pracujący na mniejszych lub większych placach budowy. Sprawdź, dlaczego spodnie ogrodniczki są niezastąpione na budowie.

 

Magros BHP - sprawdzona odzież BHP dla branży budowlanej

 

Wybierając odzież ochronną dla pracowników, powinno się w pierwszej kolejności stawiać na jej wysoką jakość. To właśnie ona jest gwarancją, że osoby zatrudnione na budowie będą w pełni bezpieczne. Magros BHP oferuje ubrania, które są wykonane z trwałych, grubych materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo tkaniny wykazują właściwości chroniące przed powstawaniem łuków elektrostatycznych, kłopotliwych dla pracowników zajmujących się tworzeniem instalacji elektrycznych.

 

Dlaczego spodnie ogrodniczki są dobrym wyborem na budowę?

 

Spodnie ogrodniczki dostępne między innymi na https://magrosbhp.pl/kategoria-produktu/odziez-robocza/spodnie/spodnie-ogrodniczki/ są jednymi z najpraktyczniejszych rodzajów odzieży do pracy w branży budowlanej. Spodnie dobrze zabezpieczają nogi na całej długości, plecy na odcinku lędźwiowym oraz brzuch. Mają dość luźny i prosty krój, dlatego zapewniają swobodę ruchów i jednocześnie są na tyle przylegające do ciała, że zabezpieczają przed zahaczaniem się o różne przedmioty na budowie. Regulowane szelki utrzymują ogrodniczki na miejscu i chronią przed ich zsuwaniem się podczas kucania lub schylania.

 

W spodniach ogrodniczkach znajdują się liczne kieszenie, w której każdy budowlaniec i fachowiec zmieszczą niezbędne narzędzia i inne przedmioty, przydające się w czasie pracy. Spodnie BHP są wyposażone w odblaskowe pasy, dzięki którym pracownicy na budowie są dobrze widoczni nawet po zmroku oraz podczas silnego zamglenia. Dodatkowo ogrodniczki posiadają pas, który umożliwia przyczepienie dodatkowych narzędzi lub niewielkich urządzeń, takich jak wkrętarka akumulatorowa.

REKLAMA

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl